160
160

Спортсмени з Нікополя здобули призові місця на змаганнях (фото)

Спортсмени з Нікополя

Спортсмени з Нікополя здобули призові місця на змаганнях. Повідомляє Nikopolnews.

Шахи

20 травня в місті Вроцлав(Польща) проходив турнір з швидких шахів. Нікополь на цих змаганнях представляла вихованка ДЮСШ №1 Евеліна Трофімова й посіла 1 місце!

Бокс

21 травня в Чернівцях пройшов сьомий Міжнародний турнір з боксу «Кубок Едуарда та Олександра Погодіних», присвячений загиблим спортсменам та воїнам ЗСУ. У ньому взяли участь 196 найкращих боксерів майже з усіх регіонів нашої країни.

«Вихованці НДЮСШ «Трубник» вперше приймали участь в цих змаганнях і показали гарні результати. Срібними призерами змагань стали Біленко Андрій в ваговій категорії 48 кг. серед юніорів і Колмаков Олександр (54 кг) серед молоді, а Павлов Костянтин в ваговій категорії 63,5 кг серед молоді завоював бронзову медаль», розповіли у ДЮСШ «Трубник».

Гімнастика

20 і 21 травня у місті Добчице (Польща) відбувся VII Відкритій весняний турнір з художньої гімнастики, в якому прийняла участь вихованка ДЮСШ №1 – Евеліна Пікус. Серед дівчат 2016 року народження Евеліна завоювала срібну медаль у вправах без предметів-