Допомога населенню
229
229

Юні спортсмени Нікополя найкращі – вибороли низку блискучих перемог! (фото)

Юні спортсмени Нікополя навіть під час війни продовжують тренування і брати чергові висоти. Про низку нових блискучих перемог розповідає Нікопольська міська рада, передає Nikopolnews.

Нікопольські спортсмени показують гарні результати та здобувають перемоги на всеукраїнських та міжнародних змаганнях.

Нікопольські фігуристки вибороли медалі на відкритому чемпіонаті міста Кам’янське (Дніпропетровської області) з фігурного катання на роликових ковзанах. Чудовий результат показала спортсменка Пономарьова Марія, яка склала тести. Золоту нагороду отримала  спортсменка Тарасенко Софія. Срібними призерками стали Тарасенко Анастасія та Гончарова Поліна.

Вихованець НДЮСШ «Трубник» Максим Сотников (тренери-викладачі Володимир Задорожний, Олександра Темураєва) здобув перемогу в відкритому турнірі з дзюдо «Весняний кубок 2023» серед юнаків U11 в ваговій категорії 34 кг., який відбувся 22 квітня в місті Шверін (Німеччина).

23 квітня на Регіональному Чемпіонаті Німеччини з художньої гімнастки, що проходив у м.Леверкузен вихованка КЗ “ДЮСШ №1” тренера-викладача Олесі Король – Аліса Лозинська зайняла шосте місце.

Для змагань такого рівня – не поганий результат, – зазначають у пресслужбі НМР

Гімнастки ДЮСШ «Електрометалург» стали переможцями та призерами всеукраїнського турніру з художньої гімнастики «DNIPRO DIAMONDS OPEN CUP» який проходив 21-23 квітня у Дніпрі.

1 місце у групових вправах за програмою майстрів спорту здобули Анастасія Савюк, Софія Ричкова, Юлія Бичко, Олеся Кончуковська, Софія Аришева. У групових вправах за програмою КМС у складі збірної команди Дніпропетровської області вихованка ДЮСШ «Електрометалург» Анна Бичко також посіла 1 місце. 2 місце у групових вправах за програмою кандидатів в майстри спорту здобули Поліна Савченко, Діана Сінгаєвська, Злата Ужвій, Анастасія Коваленко, Ніколь Полканова.

У багатоборстві: 1 місце – Анна Бичко. 2 місце Мирослава Ананьєва. 3 місце Вікторія Каражова, Кіра Курило, Поліна Бас, Юлія Бичко, Олеся Кончуковська, Яна Савченко; Анастасія Савюк І Софія Ричкова (за програмою МСУ).

Окремі види вправ: 1 місце: Поліна Савченко, Дар’я Цебро, Амелія Луговська, Анна Бичко, Алла Самойлова-Рудь. 2 місце: Ніколь Полканова, Олеся Кончуковська, Анастасія Савюк (за програмою МСУ). 3 місце Мирослава Ананьєва.

Вітаємо спортсменок, їх тренерів Наталю Луньову, Валентину Шемету та хореографа Сергія Карповича, – пишуть у пресслужбі НМР

22 квітня у м. Явожинська-Сленська (Польща) на третьому шаховому турнірі Otwarte Mistrzostwa Jaworzyny Slaskiej наші шахісти показали гарні результати, Ачинович Олег – 4 загальне місце та 1 місце серед юнаків, Трофімова Евеліна – 2 місце серед дівчат. 23 квітня Евеліна Трофімова взяла участь у турнірі зі швидких шахів – Memorial Ryszarda Wieckowskiego, у м.Вроцлав (Польща), де завоювала 2 місце.

20 квітня у складі збірної команди нашої області вихованка НДЮСШ «Трубник» Дар’я Доля в ваговій категорії +78 кг. стала бронзовою призеркою змагань Кубка України з дзюдо (м.Київ).  Збірна Дніпропетровської області виграла на цих змаганнях 12 нагород.

Вітаємо Дар’ю та її тренерів-викладачів Миколу Касьянова, Олександра Темураєва та Володимира Задорожного з вдалим виступом і бажаємо подальших успіхів і перемог! – йдеться у повідомленні

Юні спортсмени Нікополя вибороли низку блискучих перемог:

Ще новини Нікополя:  Спортсмени з незламного Нікополя знову завоювали купу нагород! (фото)