352
352

Дзюдоїсти з Нікополя підкорили нові п’єдестали (фото)

Дзюдоїсти з Нікополя

Дзюдоїсти з Нікополя підкорили нові п’єдестали. Повідомили у ДЮСШ «Трубник», передає Nikopolnews.

«20 квітня в Києві пройшов один з головних стартів в національному календарі змагань – Кубок України з дзюдо. За перемогу боролись 292 учасники з 20 регіонів України та Києва. Збірна Дніпропетровської області виграла на цих змаганнях 12 нагород. Рівно третина медалей  на рахунку представників спортивного клубу «Дзюдо Дніпро», йдеться в повідомленні.

У складі збірної команди Дніпропетровської області вихованка ДЮСШ «Трубник» Дар’я Доля в ваговій категорії + 78 кг стала бронзовою призеркою змагань.

В місті Вавр (Бельгія) пройшов відкритий міжнародний турнір з дзюдо. Спортсмен з Нікополя Олександр Фельдман серед юнаків U9 в ваговій категорії до 27 кг став переможцем змагань. Ще один дзюдоїст з Нікополя Давид Раєв у ваговій категорії до 55 кг став бронзовим призером турніру з дзюдо, який проходив в місті Торунь (Польща).