5 /5
Based on 5 ratings
100%

Купити квартиру в Дніпрі

660
660

У Нікополі з’явився помічник ветерана (відео)

У Нікополі з’явився помічник ветерана. Про це телеканалу «Відкритий» розповів директор Центру ветеранського розвитку Сергій Звірко. Повідомляє Nikopolnews.

Окрім Нікополя помічники ветеранів з’явилися у Дніпрі, Кам’янському, Жовтих Водах та Тернівці з’явилися помічники ветеранів. Перший випуск на Дніпропетровщині – 17 осіб. Тепер вони надаватимуть кваліфіковану допомогу тим, хто повернувся з фронту.

«У нашій команді немає випадкових людей. Помічниками ветеранів стали ветерани війни, члени їхніх сімей або члени родин загиблих захисників. Зокрема це пов’язано з тим, що одним із принципів проєкту є «рівний з рівним». Всі кандидати ініціативні та вмотивовані. Переважно це люди, які займаються проблемами ветеранів АТО/ООС ще з 2014 року», – розповів Сергій Звірко.

У Нікополі з’явився помічник ветерана: відео

У Нікополі з'явився помічник ветерана (відео)

За його словами, один помічник зможе надавати професійну підтримку не більше 100 ветеранам. 17 мешканців Дніпропетровщини, які навчалися на помічника ветерана, будуть працевлаштовані. Вони отримуватимуть заробітну плату у розмірі 17 тисяч гривень.

 

Корисні посилання дивіться нижче

НСН у Телеграм

To Top
Ще новини ⬇
Головна
Назад
Розділи
Важливі
Lite
Пошук
донат
×