Купити квартиру в Дніпрі

Допомога населенню
383
383

4 кандидати з Нікополя проходять навчання на «помічника ветерана»

4 кандидати з Нікополя проходять навчання на «помічника ветерана»

4 кандидати з Нікополя проходять навчання з ветеранського сервісу для програми Мінветеранів, повідомляє Нікопольська міська рада, передає Nikopolnews.

Зазначається, що за ініціативи Мінветеранів, 26 вересня 2023 року у Дніпровському Центрі ветеранського розвитку, що відкрито на базі Університету митної справи та фінансів (УМСФ), стартувало навчання перших у Дніпропетровському регіоні 21-го кандидатів у помічники ветерана, в тому числі 4 кандидатів з Нікопольської міської громади. Такі посади запроваджують в Україні в межах ініціативи Мінветеранів з розбудови системи переходу від військової кар’єри до цивільного життя.

Курс підготовки майбутніх спеціалістів з ветеранського сервісу та супроводу триватиме три тижні та включає шість опорних модулів. Зокрема, слухачів навчатимуть аспектам документообігу в державних органах та органах місцевого самоврядування з акцентом на отримання необхідних цифрових навичок. Важливим блоком стане вивчення посадових обов’язків та прав фахівця з супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб. Окремий модуль буде присвячений роботі з громадськими об’єднаннями ветеранів та органами влади різних рівнів.

По завершенню навчання кандидати складатимуть комплексний тест та за його результатами отримають відповідний сертифікат. Він стане допуском до практичної роботи з ветеранською спільнотою у своїх громадах.

Ще новини Нікополя: Як під обстрілами у школах Нікополя проходить онлайн-навчання? (відео)

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×