266
266

Спортсмен з Нікополя

Спортсмен з Нікополя Андрій Мороз завоював дві золоті медалі на  Кубку Рівненської області з боча. Про це розповіли у ДЮСШ №1, передає Nikopolnews.

«18-20 липня 2023 року спортсмени відділення боча КЗ “ДЮСШ №1” Іван Мисляй та Андрій Мороз взяли участь у Відкритому Кубку Рівненської області присвяченому 30-річчю РРЦ «Інваспорт», – йдеться в повідомленні

В змаганнях взяли участь 35 спортсменів з таких міст, як: Київ, Ковель, Рівне, Нікополь, Одеса, Новояворівськ, Золочів, Мукачево, Полтава. Спортсмен Андрій Мороз, який зараз тренується та виступає за команду м.Києва, отримав дві золоті нагороди: в особистому та у командному залі. Ще один спортсмен з Нікополя Іван Мисляй посів 4 місце серед спортсменів у категорії ВС.

Вітаємо спортсменів та їх тренерів!

Спортсмен з Нікополя завоював дві золоті медалі на  Кубку Рівненської області з боча: фото