Купити квартиру в Дніпрі

Допомога населенню
491
491

Спортсмени з Нікополя здобули призові місця на всеукраїнських та міжнародних змаганнях (фото)

Спортсмени з Нікополя здобули призові місця на всеукраїнських та міжнародних змаганнях. Про це розповіли у спортивних школах, передає Nikopolnews.

Скелелазіння

14 і 15 жовтня у Варні, Болгарія, пройшов чемпіонат Балканських країн, де взяла участь скелелазка ДЮСШ «Електрометалург» Єва Стєнкова.

«У групі U14, серед 24 учасниць, вид трудність, Єва виборола золоту нагороду», повідомили у групі «Нікополь феросплавний».

392753319 2693515774132963 5404811679237435292 n

Гімнастика

16 жовтня у Камʼянському пройшов Чемпіонат області з художньої гімнастики в групових вправах. В змаганнях взяли участь близько 100 спортсменок з Дніпра, Нікополя, Кривого Рогу та Кам’янського. Дівчата виступали за програмою ІІІ, II та І дорослого розряду, КМС та МС.

За підсумками змагань серед ДЮСШ команда ДЮСШ «Електрометалург» посіла 2 місце за програмою кандидатів у майстри спорту:

• Олеся Кончуковська, Юлія Бичко, Вікторія Каражова,  Єлизавета Чередниченко, Вікторія Богачова

Серед команд спортивних клубів за програмою кандидатів у майстри спорту дві наші команди вибороли перші місця:

1 місце

• Олександра Гришина, Поліна Бас, Софія Аришева, Кіра Курило, Яна Савченко.

1 місце

• Альона Поваренко, Христина Бурак, Поліна Болденко, Маргарита Галаган, Софія Зятюк.

392749669 2693618490789358 6605657879056692599 n

З 13 по 15 жовтня у м. . Кам’янське відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики «ANTARES CUP». Нікополь на ньому представляли спортсменки ДЮСШ «Електрометалург». Наші землячки завоювали:

393306735 2914382055365524 2570776048268195829 n

15 жовтня у м.Буча закінчився Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики «Barbie Cup”!

«За результатами виступу  у двоборстві (вправа без предмету і обруч) серед дівчат 2014 року напруження юна гімнастка ДЮСШ №1 Єлизавета ЧЕРНИШ зайняла другу сходинку п’єдесталу пошани!», йдеться у повідомленні.

Спортсмени з Нікополя здобули призові місця на всеукраїнських та міжнародних змаганнях: фото