378
378

Спортсмени з Нікополя здобули призові місця на змаганнях (фото)

Спортсмени з Нікополя

Спортсмени з Нікополя здобули призові місця на всеукраїнських та міжнародних змаганнях. Розповідає Nikopolnews з посиланням на міську раду та групу «Нікополь – феросплавний».

Дзюдо

З 30 вересня по 1 жовтня в місті Нордерштедт (Німеччина) відбувся II міжнародний турнір з дзюдо «ELEPHANT CUP», в якому прийняли участь 727 спортсменів із 76 клубів дзюдо.

Вихованець НДЮСШ «Трубник» Сотніков Максим серед юнаків U11 в ваговій категорії 37 кг. став бронзовим призером змагань.

Гімнастика

30 вересня і 1 жовтня Київ приймав учасників XV відкритого турніру з художньої гімнастики «Золота мрія – 2023», де взяла участь вихованка ДЮСШ «Електрометалург» Дар’я Ващенко. На змаганнях вона виборола золоту нагороду.

Ти часом з 29 вересня по 1 жовтня у Дніпрі пройшов ХV всеукраїнський турнір з художньої гімнастики «Олімпійські надії» за підтримки голови У змаганнях взяли участь 700 гімнасток із Харкова, Полтави, Кременчука, Запоріжжя, Павлограда, Кривого Рога, Чернігова, Нікополя, Дніпра. На турнірі свою майстерність демонстрували 30 вихованок відділення художньої гімнастики ДЮСШ «Електрометалург».