90
90

Спортсмени з Нікополя стали бронзовими призерами на всеукраїнських та міжнародних змаганнях

Цими вихідними спортсмени з Нікополя стали бронзовими призерами на всеукраїнських та міжнародних змаганнях.

Повідомили у ДЮСШ «Трубник», передає Nikopolnews.

11 і 12 травня у Києві відбувся Фінал чотирьох чемпіонату України Всеукраїнської Юнацької Баскетбольної Ліги  серед юнаків 2007 року народження.  Нікополь на цих змаганнях представляв вихованець ДЮСШ «Трубник» Олександр Третяк. У складі команди з Кропивницького він став бронзовим призером змагань.

Спортсмени з Нікополя стали бронзовими призерами

438164793 454472867069206 2079743854283910070 n

11 травня в Австрії у місті Цельтвег пройшов міжнародний турнір з дзюдо «Austria Judo Cup 2024». У ньому взяли участь понад 1100 юних спортсменів з 16 країн. Нікополь на цих змаганнях представляв вихованець ДЮСШ «Трубник» Олександр Фельдман. Серед юнаків U-10 у ваговій категорії до 30 кг він став бронзовим призером змагань.

Вітаємо спортсменів та їх тренерів!

Новини Нікополя і району: У Покрові учні гімназії №4 здобули призові місця на міжнародних конкурсах (фото)