122
122

Спортсмени з Нікополя здобули призові місця на різноманітних змаганнях (фото)

436107250 437404828776010 1116173792410443319 n

Спортсмени з Нікополя здобули призові місця на різноманітних змаганнях. Пропри війну вони продовжують прославляти рідне місто.

Про це повідомили на сайті міської ради, передає Nikopolnews.

7 квітня у Кривому Розі пройшов Чемпіонат України з силових вправ федерації АWPC/WPC. Нікополь на цих змаганнях представляла команда «PV ATЛЕТ Нікополь», під керівництвом Віталія Попова. На цих змаганнях нашим землякам вдалося завоювати 8 медалей та 7 чемпіонських титулів.

438102274 1132211617966304 5921667296887520376 n

437540646 1132211337966332 494891804035346281 n

437527853 1132211781299621 7945357725343599453 n

12 квітня на платформі lichess відбулася Дитяча шахова ліга України. На цих змаганнях юні учасники з Нікополя посіли 5 місце серед ТОП-10 найкращих колективів України. Наші земляки попереду Львова, Вінниці, Тернополя, Ніжина та Івано-Франківська.

За Нікополь грали: Артем Міхно,  Данило Шевченко, Микита Мальчев, Артем Кучинський, Микита Бєляшевський, Микита Хмараєв, Ярослав Голєнков.

Спортсмени з Нікополя здобули призові місця

436329593 3043601539110241 2122286585000617527 n

12 квітня у Новомосковську пройшов зональний чемпіонат області серед дівчат 2009-2010 років народження. Нікополь на ньому представляла волейбольна команда дівчат тренера Сергія Риженка. На цих змаганнях вони посіли третє місце

Наступного дня волейболістки взяли участь у другому турі Відкритого Чемпіонату Кривого Рогу з волейболу серед жіночих команд «Дякуємо ЗСУ! Віримо. Підтримуємо. Допомагаємо». На цих змаганнях команда дівчат з Нікополя провела дві гри, з яких першу виграли з рахунком 3:1, іншу програли – 3:0.

436402819 2821541981330341 5581343977652265851 n

З 12 по 14 квітня вперше у Дніпрі пройшов чемпіонат України з боротьби самбо серед студентів (чоловіки, жінки). Нікополь на них представляли два вихованця ДЮСШ «Електрометалург» – Богдан Баглаєв (64кг), 2 місце Микита Каліберда (79 кг). У  своїх вагових категоріях хлопці посіли 2 місця

436149960 437404568776036 6786266234895663844 n

З 4 по 14 квітня у Хорватії проходив Чемпіонат Європи з боксу серед молоді. Нікополь на ньому представляв вихованець ДЮСШ «Трубник» Нікіта Захарченко у складі збірної команди України. У ваговій категорії 75 кг він зайняв перше місце і піднявся на найвищу сходинку п’єдесталу

438129455 437482718768221 5201808518721645257 n

437473334 437482615434898 6519049935621718938 n

13 і 14 квітня в місті Звягель відбувся чемпіонат України з боротьби вільної серед юніорів і юніорок U20. Нікополь на цих змаганнях також представляв вихованець НДЮСШ «Трубник» Іван Грибенюк, який зараз навчається у Дніпропетровському фаховому коледжі спорту.  У складі збірної команди Дніпропетровської області він став бронзовим призером змагань у ваговій категорії 74 кг.