Допомога населенню
151
151

Діти Нікополя продовжують прославляти рідне місто (фото)

Діти Нікополя продовжують прославляти рідне місто. Протягом тижня вони здобули перемоги і призові місця на різноманітних змаганнях і конкурсах.

Про це повідомили у міській раді, передає Nikopolnews.

Вітаємо учня відділу духових та ударних інструментів Нікопольської міської школи мистецтв Тимофія Гайдашева (синтезатор) з перемогою у Міжнародному двотуровому багатожанровому фестивалі-конкурсі “LOVE MY TALENT”, м. Київ. Тимофій став лауреатом І премії. Викладач Данило Казарінов.

Юний музикант з Нікополя став лауреатом I премії на міжнародному фестивалі

14 березня в столичному легкоатлетичному манежі відбувся чемпіонат України з дзюдо серед юніорів та юніорок до 21 року. Змагання зібрали понад 340 учасників з 20 областей та міста Києва. Вихованка НДЮСШ «Трубник» Доля Дар’я, яка навчається в ДФКС (Дніпропетровський фаховий коледж спорту) прийняла участь в цих змаганнях у складі збірної команди Дніпропетровської області. Серед юніорок в ваговій категорії до 78 кг. Дар’я стала срібною призеркою змагань. Вітаємо Дар’ю та її тренерів-викладачів Миколу Касьянова, Олександра Темураєва та Володимира Задорожного з успішним виступом!

432423468 420900157093144 7155813318120005747 n

15 березня в Словаччині пройшов Міжнародний турнір з дзюдо «Grand Prix Pezinok 2024». Вихованець НДЮСШ «Трубник» Фельдман Олександр серед юнаків U-11 в ваговій категорії 28 кг став бронзовим призером змагань. Вітаємо Олександра та його тренерів-викладачів Олександра Темураєва та Володимира Задорожного з успішним виступом!

Діти Нікополя продовжують прославляти рідне місто: фото

432420224 707477431559520 8889758725498266010 n

432412211 707480378225892 1047032636123418477 n

432380539 707480274892569 7498753155265548224 n

Вітаємо учнів фортепіанного відділу Нікопольської міської школи мистецтв Тимофія Марущака, Анастасію Кокоуліну та Надію Доруду, які стали лауреатами І ступеню, з першою перемогою на Міжнародному конкурсі-фестивалі “Spring Star” м. Харків. Викладач Ганна Жернових. Бажаємо продовжувати розвивати свої творчі здібності та отримувати задоволення від майбутніх перемог!

417552503 2801753366642536 6005065679931636253 n

417569995 2801768339974372 636179687837372972 n

17 березня у Польщі пройшов І етап Кубку Європи зі скелелазіння. У змаганнях взяли участь понад 70 спортсменів з 8 країн Європи, серед яких 5 вихованців ДЮСШ «Електрометалург». Поліна Халькевич стала переможцем у віковій групі А (U18) на першому етапі молодіжного Кубку Європи. У загальнокомандному заліку команда України, до складу якої входять 5 вихованців ДЮСШ «Електрометалург»: Аліна Щигарєва, Оксана Бурова, Поліна Халькевич, Ілля Єгоркін, Ярослав Суменкін, посіла 2 місце. На першому місці команда італійців, на 3 – поляки. Вітаємо спортсменів та їх тренерів ЗТУ Наталю Кудренко, ЗТУ Ірину Борщаговську.

432778455 1777636622746597 7565820661646635634 n

17 березня в м. Берн (Швейцарія) відбувся Чемпіонат Швейцарії з швидких шахів серед юнаків та дівчат до 12 років. 29 учасників (Швейцарська система, 7 турів). У чемпіонаті прийняв участь Шевченко Данило з Нікополя (тренер Григор’ян Д.) та показав гарний результат 5 з 7 поділив 3-4 місце та за додатковими показниками 4 місце.

Ще новини Нікополя: Про успіхи юних нікопольських спортсменів в Україні і за кордоном розповіли у міськраді (фото)