155

Про успіхи юних нікопольських спортсменів в Україні і за кордоном розповіли у міськраді (фото)

Про успіхи юних нікопольських спортсменів в Україні і за кордоном розповіли у міськраді Нікополя і показали фото, передає Nikopolnews.

Які успіхи юних нікопольських спортсменів за останній час

Ученицю КЗ “ДЮСШ №1” НМР Трофімову Евеліну (тренер Цираковський Сергій) вітають з вдалим виступом в чемпіонаті Івано-Франківської області з шахів (рапід + бліц) серед молоді до 16 років. Третє місце в загальному заліку і 1 місце серед дівчат, в обох дисціплінах.

2 березня 2024 року, в місті Штанс (Швейцарія) відбувся турнір з шахів Vierwaldstätter Grandprix Runde 1. ( Швейцарська система, 7 турів, контроль часу 15 +0). В брали участь юні нікопольці Шевченко Данило та Хамраєв Нікіта. Юні шахісти показали такі результати:

• Шевченко Данило (2012 р.н) – 2 місце з результатом 6 з 7 (тренер Григор’ян Д.)
  • Хамраєв Нікіта (2012 р.н) – 4 місце , та 3 місце до 13 років з результатом 5.5 з 7 (тренер Мартіян О.).

1 березня 2024 року, на шаховому порталі lichess.org, пройшли командні турніри 187-ї Дитячої шахової ліги. Команда КЗ “ДЮСШ №1” Нікополь, грала в 1 лізі Д1-В(10 команд, 77 учасників) і посіла 2 місце, випередивши команди Івано-Франківська, Дніпра, Львова, Харкова та інших. За команду грали:

• 1 роз. Мельник Тимофій – 30,0 (+11, =2, -3) – 1 місце в загальному заліку,
  • 1 роз. Ярошенко Владислав – 16,0 (+7, =0, -2) – 13 місце,
  • 2 роз. Козуб Олександр – 15,0 (+7, =0, -1) – 14 місце,
  • 1 роз. Трофімова Евеліна – 14,0 (+5, =0, -1) – 19 місце,
  • 2 роз. Куліш Єгор – 11,0 (+4, =1, -3) – 27 місце.

3 березня 2024 року , в місті Штефа (Швейцарія) відбувся солідний турнір з шахів “Jugend-Grandprix Stäfa 2024” серед юнаків та дівчат до 18 років (Швейцарська система, 7 турів , 15+0 ). Всього 68 учасників з країн  Швейцарія, Туреччина, Греція, Болгарія та Україна. В турнірі взяли участь юні нікопольці Шевченко Данило (2012 р.н ) і Хамраєв Нікіта (2012 р.н) та показали гарний результат. Шевченко Данило посів 8 місце з результатом 5 з 7 (тренер Григор’ян Д.), Хамраєв Нікіта посів 11 місце з результатом 5 з 7 (тренер Мартіян О.), Данило та Нікіта посіли 2-3 місце в категорії до 12 років.

2 березня в місті Дніпро відбувся Чемпіонат Дніпропетровської області з дзюдо серед юніорів та юніорок U21, відбірковий старт до національної першості в цьому ж дивізіоні. Змагання зібрали 135 спортсменів з Дніпра, Кривого Рогу, Кам’янського, Синельникового, Новомосковська, Павлограду.

На татамі вийшли медалісти Кубків Європи та чемпіонатів України, а також нещодавнього кадетського Чемпіонату України U18. Вихованці НДЮСШ «Трубник» Мулик Денис і Мусієнко Альбіна, які навчаються в ДФКС (Дніпропетровський фаховий коледж спорту) взяли участь в цих змаганнях. Мулик Денис серед юнаків в ваговій категорії до 55 кг. став переможцем змагань, а Мусієнко Альбіна серед дівчат в ваговій категорії до 63 кг. виборола срібну медаль.

Спортсменів і їх тренерів-викладачів Олександра Темураєва та Володимира Задорожного вітають з успішними виступами.

2 березня в місті Helden (Нідерланди) проходили змагання з дзюдо «Helden Tournament 2024», в яких прийняв участь вихованець НДЮСШ «Трубник» Фельдман Олександр. Серед юнаків U-10 і U-12 у ваговій категорії до 30 кг. Він став чемпіоном змагань і двічі піднявся на найвищу сходинку п’єдесталу.

Олександра і його тренерів-викладачів Олександра Темураєва та Володимира Задорожного вітають з подвійною перемогою!

Ще новини Нікополя: На обласних і міжнародних змаганнях дзюдоїсти з Нікополя стали чемпіонами