Спортсмени з Нікополя здобули призові місця змаганнях (фото)

Спортсмени з Нікополя здобули призові місця змаганн

Спортсмени з Нікополя здобули призові місця змаганнях у Києві та Дніпрі.

Про це повідомили у ДЮСШ «Трубник», передає Nikopolnews.

З 3 по 6 квітня у Київському політехнічному інституті імені Ігоря Сікорського пройшов чемпіонат України зі скелелазіння серед студентів з дисципліни болдеринг. Нікополь на ньому представляли вихованці ДЮСШ «Трубник». Так, Константинов Андрій став чемпіоном змагань, а Константинов Євген виборов срібну медаль.

Спортсмени з Нікополя здобули призові місця змаганнях: фото

436363706 432692715913888 958236170246540116 n

436356288 432693002580526 2094118770966561747 n

436421805 432692639247229 2692880368516862866 n

6 квітня у Дніпрі пройшов XXXIV відкритий турнір з дзюдо «Меморіал Івана Прищепи» серед юнаків 2008-2010 року народження. Нікополь на них представляли вихованці ДЮСШ «Трубник», які зараз навчаються у Дніпропетровському фаховому коледжі спорту. На цих змаганнях Денис Мулик й Давид Раєв стали бронзовими призерами у своїх вагових категоріях.

436378794 432699055913254 169201994976322955 n

436235084 432698985913261 1956828243153556733 n

Вітаємо спортсменів та їх тренерів.

Ще новини Нікополя: Спортсмени з Нікополя здобули призові місця на всеукраїнських та міжнародних змаганнях (фото)