86
86

Спортсмени з Нікополя здобули призові місця на всеукраїнських та міжнародних змаганнях (фото)

Спортсмени з Нікополя здобули призові місця на всеукраїнських та міжнародних змаганнях. Попри війну, вони продовжують прославляти рідне місто.

Про це повідомили на сайті міської ради та ДЮСШ «Електрометалург», передає Nikopolnews.

Вихованка ДЮСШ №1 тренера-викладача Сергія Риженка – Ніколь Долгова, виступаючи у складі польської команди у фіналі Чемпіонату Великопольської області у Польща з волейболу серед жінок 3 ліги, здобула бронзову нагороду.

22 і 24 березня в м.Паєрн у Швейцарії пройшов традиційний і один з наймасовіших шахових фестивалів Open de la Broye-2024. У ньому взяли участь 315 шахістів з Франції, Німеччини, Польщі, Іспанії, Нідерландів, Словаччини, Італії, України і з багатьох міст Швейцарії. Для юнаків від 10 до 16 років ці змагання також були кваліфікаційними до Молодіжного Чемпіонату Швейцарії. Юні нікопольці відзначилися в категорії до 12 років. Юні шахісти з Нікополя Нікіта Хамраєв  (тренер Мартіян О. ) і Данило Шевченко тренер Григор’ян Д. ) здобули 3 і 6 місце відповідно.

433879067 716639077333173 5815629697868683098 n

14 березня в столичному легкоатлетичному манежі відбувся черговий чемпіонат України з дзюдо серед юніорів та юніорок до 21 року. У ньому взяли участь понад 340 учасників з 20 областей та міста Києва. Вихованка НДЮСШ «Трубник» Доля Дар’я, яка навчається у Дніпропетровському фаховому коледжі спорту пвзяяла участь в цих змаганнях у складі збірної команди Дніпропетровської області. Серед юніорок в ваговій категорії до 78 кг Дар’я стала срібною призеркою змагань.

420309791 2812243692260170 6441020926365398037 n

420366655 2812243685593504 6698958091919367187 n

30 і 31 березня у Києві проходив Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики “Kyiv Open Cup”. Нікополь на ньому представляли дві вихованки ДЮСШ «Електрометалург». Вони здобули

• 1 місце Дар’я Ващенко
  • 3 місце Марія Пенькова
  •  Вітаємо спортсменів та їх тренерів!

Ще новини Нікополя: Діти з Нікополя здобули призові місця на змаганнях та фестивалях (фото)