149
149

Діти з Нікополя здобули призові місця на змаганнях та фестивалях (фото)

Діти з Нікополя здобули призові місця на змаганнях та фестивалях. Про їх здобутки розповіли на сайті міської ради, передає Nikopolnews.

Так, 8 і 9 березня  у Берліні відбувся турнір з шахів серед юнаків та дівчат до 12 років. Нікопольчанка Городнича Дар’я посіла 4 місце та 1 місце серед дівчат з результатом 3 з 5.

431420528 1773042379872688 894736836991649703 n

9 березня в Микуличинському ліцеї Яремчанської міськради відбувся Всеукраїнський турнір з дзюдо на призи двічі призера Олімпійських ігор Романа Гонтюка, який зібрав 178 учасників з Івано-Франківщини, Закарпаття, Львівщини та Буковини. Вихованець НДЮСШ «Трубник» Загной Макар в ваговій категорії 38 кг став переможцем змагань.

Діти з Нікополя здобули призові місця на змаганнях

432227689 417580084091818 534351771100033940 n

10 березня волейбольна команда дівчат ДЮСШ №1 стартувала у Відкритому Чемпіонаті м.Кривий Ріг – 2024 з волейболу серед жіночих команд першої ліги «Дякуємо ЗСУ! Віримо. Підтримуємо. Допомагаємо»! Це був лише 1 тур чемпіонату, попереду наших спортсменок чекає ще п’ять турів. На жаль, цього разу дівчата програли дві гри, але основні матчі ще попереду, тож, бажаємо підопічним Сергія Риженко вдалих виступів та подальших перемог.

419541935 2796442043840335 1768720071302369533 n

9 березня  у Кривому Розі приймав учасників Чемпіонату Дніпропетровської області з боротьби самбо, де взяли участь два вихованця ДЮСШ «Електрометалург». Вони здобули:

• ІІ місце: Іван Собкарь,
  • ІІІ місце: Іван Кулешов

430109091 705507345089862 2336074909637256939 n

Учениця фортепіанного відділу Нікопольської міської школи мистецтв Марія Соболевська, стала лауреатом І ступеню на Міжнародному конкурсі-фестивалі у Франції “Stars of Paris”, викладач Ганна Жернових.

Вітаємо з черговими здобутками талановитих дітей Нікополя та їх тренерів і викладачів!

Ще новини Нікополя: Спортсмени з Нікополя здобули призові місця на обласних та всеукраїнських змаганнях (фото)