153
153

Спортсмени з Нікополя здобули призові місця на обласних і всеукраїнських змаганнях (фото)

Спортсмени з Нікополя здобули призові місця на обласних і всеукраїнських змаганнях. Про це повідомили у телеграм-каналі «Нікополь феросплавний» та ДЮСШ «Трубник», передає Nikopolnews.

9 березня у Кривому Розі пройшов Чемпіонат Дніпропетровської області з боротьби самбо. У ньому  взяли участь двоє вихованців ДЮСШ «Електрометалург». Вони здобули:

• ІІ місце – Іван Собкарь,
  • ІІІ місце – Іван Кулешов.

photo 2024 03 11 14 04 44

9 березня в Микуличинському ліцеї Яремчанської міськради відбувся Всеукраїнський турнір з дзюдо на призи двічі призера Олімпійських ігор Романа Гонтюк. У  ньому взяли участь 178 спортсменів з Івано-Франківщини, Закарпаття, Львівщини, Буковини та Нікополя. Наше місто на цих змаганнях представляв вихованець НДЮСШ «Трубник» Макар  Загной у ваговій категорії 38 кг став переможцем змагань.

Вітаємо спортсменів та їх тренерів ЗТУ Григорія Дашка та Олега Куліша, тренерів-викладачів Олександра Темураєва та Володимира Задорожного!

Ще новини Нікополя: Спортсмени з Нікополя здобули призові місця на змаганнях (фото)