120
120

Спортсмени з Нікополя здобули призові місця на міжнародних змаганнях (фото)

Спортсмени з Нікополя

Спортсмени з Нікополя здобули призові місця на міжнародних змаганнях. Про це повідомили у міській раді, передає Nikopolnews.

«29 жовтня в місті Дормаген (Німеччина) проходила першість округу Дюссельдорф з дзюдо, в якій прийняли участь близько 400 спортсменів. Вихованці НДЮСШ «Трубник» Олександр Фельдман серед юнаків U11 у ваговій категорії до 27 кг і Михайло Фельдман серед юнаків U15 у ваговій категорії до 66 кг стали чемпіонами змагань і піднялися на найвищу сходинку п’єдесталу», йдеться у повідомленні.

До того ж 28 і 29 жовтня у Хорватії проходив турнір з настільного тенісу. «Вихованка НДЮСШ «Трубник» Дерлюк Анна серед дівчат U-15 стала чемпіонкою змагань, а серед дівчат U-17 виборола срібну медаль», додали у міській раді.

Вітаємо спортсменів та їх тренерів з вдалим виступом на змаганнях.