Як працює соціальна сфера Дніпропетровщини під час війни, розповіла заступниця голови Дніпропетровської ОВА Ольга Горб, передає Nikopolnews.
«Цього року було сплачено 4,5 млрд грн державної допомоги. Її отримали 200 тисяч людей. Це багатодітні та малозабезпечені родини, молоді батьки, пенсіонери, люди з інвалідністю. Отримують мешканці області і пільги на оплату житлово-комунальних послуг та субсидії», розповіла Ольга Горб.
За її словами в області зареєстровано 370 тис. переселенців. З них 90 тис. – діти. На Дніпропетровщину люди приїхали переважно з Донецької, Луганської, Харківської та Херсонської областей.
«В перші місяці був колосальний наплив переселенців. Аби надати допомогу кожному, створили мережу центрів підтримки, шелтерів та гуманітарних хабів. Там людей реєстрували, видавали допомогу, розселяли, вирішували питання з житлом та роботою», додала Ольга Горб.
На Дніпропетровщині переселенці отримали 5,8 млрд грн державної допомоги. Також їх підтримували міжнародні партнери.
Як працює соціальна сфера Дніпропетровщини під час війни
З початку війни школи Дніпропетровської області працюють дистанційно. Деякі – у змішаному форматі. У змішаному форматі працюють школи, де є укриття із запасами продуктів, води, ліків.
Педагоги пройшли тренування і знають, як діяти у випадку тривоги. Станом на сьогодні, у школах області навчаються понад 340 тисяч дітей. З них більш ніж 12 тисяч – переселенці. Зараз учні на зимових канікулах. Усі вищі навчальні заклади працюють у дистанційному форматі.
Сплатили понад 27 мільярдів гривень податків: як працює бізнес Дніпропетровщини в умовах війни