Мати-героїня з Нікополя Наталя Щербаха: «Це – моє життя»

У 2021 році звання «Мати-героїня» отримали 33 мешканки Дніпропетровщини. А загалом в регіоні таких жінок  понад 2,8 тис. Про це сповістила заступниця голови облдержадміністрації Ольга Горб, передає Nikopolnews, посилаючись на Дніпро ОДА.

«Передали нагрудні знаки «Мати-героїня» 33 мешканкам Дніпропетровщини. Впевнена, що жінки носитимуть їх з гордістю. Бо вони мають справжню супер-силу – піклуються про велику родину», – сказала Ольга Горб.

Нагрудні знаки та посвідчення «Мати-героїня» відправилися до жительок Дніпра, Апостолового, Нікополя, Новомосковська, П’ятихаток, Кривого Рогу, Верхньодніпровська, Жовтих Вод, Криворізького, Кам’янського, Синельниківського, Дніпровського і Нікопольського районів.

Отримала відзнаку і Наталя Щербаха з Нікополя (вище на фото з родиною). У жінки п’ятеро дітей. Найстаршій дочці – 30, молодшому сину – 9.

«Завжди знала, що у мене буде п’ятеро дітей. Це моє життя. Моє щастя, любов, підтримка. Ми завжди були дружні. Потрібно ліпити пельмені? Беремося за роботу разом! І нині тільки подзвоню старшим дітям  – вони вже у мене, допомагають», – поділилася Наталя Щербаха.

Звання «Мати-героїня» присвоюють багатодітним жінкам, які виховали до 8-річного віку 5 та більше дітей. Окрім нагрудного знаку та посвідчення, вони отримують разове грошове заохочення. Нині це понад 21 тис грн.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Про що писали газети Нікополя у червні 1941 року (фото)

Скорочення кількості електричок «Нікополь-Запоріжжя»: названо причину

To Top