Скорочення кількості електричок «Нікополь-Запоріжжя»: названо причину

Багатьох мешканців Нікополя хвилює питання скорочення рейсів приміських електричок. Зокрема, по маршруту «Нікополь-Запоріжжя». Хвилює воно і тих, хто мешкає у Запоріжжі.

Відповідні звернення були зафіксовані на гарячій лінії голови Запорізької ОДА, передає Nikopolnews, посилаючись на офіційний сайт облдержадміністрації. Люди скаржаться на те, що до минулого року курсували три електропоїзди на маршруті «Запоріжжя-Нікополь», а нині залишився лише один.

Голова Запорізької ОДА Олександр Старух відповів, що відтепер за новими правилами кількість потягів визначається на підставі пасажиропотоку і бажання місцевої влади. Бо утримання поїздів тепер оплачується за принципом співфінансування з Укрзалізниці та бюджету громади. Остання і має визначити, скільки потягів потрібно її мешканцям та чи є кошти на їх оплату.

Таким, чином, судячи з відповіді чиновника, аби вирішити проблему, мешканцям Нікополя, Марганця, Запоріжжя та інших населених пунктів, які знаходяться по маршруту, необхідно звертатися до органів місцевої влади.

Зазначимо, що подібна ситуація і з електричками сполученням Нікополь-Кривий Ріг. Їх кількість теж було скорочено.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Завершується ремонт 10 км траси на Нікополь від Запоріжжя

To Top