Мешканка Нікополя передала Покрову книги для буккросінгу

Мешканка Нікополя Тетяна Бойша передала Покрову книги для буккросінгу, який тут намагаються розвивати. Про це, зі словами щирої вдячності, написав місцевий активіст і благодійник Віктор Суков.

Він розповів, що Тетяна передала прекрасні книжки всесвітньо відомих письменників. Тепер вулична бібліотека в Покрові стала ще цікавішою.

Нагадаємо, лавка буккросингу в Покрові з’явилася за ініціативи міського голови Олександра Шаповала та активіста Віктора Сукова.

Активіст і благодійник Віктор Суков, який також організував полиці добра в магазинах Покриву, регулярно годує обідами нужденних, збирає і роздає їм одяг

Не все йде гладко. Не дуже активно люди приносять книги, зате забрати без повернення літературу оптом бажаючі знаходяться. Але активісти не здаються і намагаються розвивати своє дітище.

Так, днями Віктор Суков написав:

Друзі, за вашою порадою з минулого посту (від ред.: в ньому йшлося про жінку, яка забрала майже всі книги і нічого не поклала натомість), надрукував табличку «Увага! Для прочитання можна брати тільки одну книгу, поклавши перед цим свою книгу, на ці полки!». Будемо сподіватися, що вона подіє на окремих не дуже свідомих громадян! Як ви думаєте? В суті буккросингу закладені дуже прекрасні людські якості! Ділячись своїми книгами, людина перестає бути егоїстом, перестає думати тільки про себе, про свої потреби, а розуміє, що є МИ, одна людська родина, де кожен допомагає та підтримує один одного, де кожен думає не про те, щоб йому було добре, а всі отримували від його дій користь! Наше прекрасне місто Покров, гідний приклад того, де дуже багато робиться для блага всіх людей і з кожним днем воно стає все красивішим і комфортнішим! Змінюються і наші люди, громадяни нашого міста, стають більш доброзичливими, людяними, милосердними і співчутливими! Спасибі вам велике! Всього вам доброго, друзі! Нехай все у вас буде добре!

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Поліція Нікополя передала шкільне приладдя дітям, які потребують допомоги (фото, відео)

Спортивна драма “Пульс” про нікопольчанку Оксану Ботурчук вийшла онлайн: де дивитися

Про Покров мовою квітів (фото)

Хіти

To Top