Поліція Нікополя передала шкільне приладдя дітям, які потребують допомоги (фото, відео)

Близько 200 наборів канцелярії зібрали поліцейські Дніпропетровщини для дітей, які потребують допомоги, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на Національну поліцію у Дніпропетровській області.

Вже сьогодні, 30 серпня, ювенальні поліцейські передали благодійну допомогу школярам із сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах.

Всеукраїнська благодійна акція «Крокуємо до школи безпечно» проводилась за ініціативи поліції з метою допомогти цим дітям підготуватися до нового навчального року.

Акція проводилась у містах Дніпро, Нікополь, Кривий Ріг, Новомосковськ, Кам’янське та Синельникове спільно із патрульною поліцією із залученням громадських організацій та благодійних фондів.

Поліцейські встановили на популярних серед людей локаціях тематичні бокси з надписом «Підготуємось до школи разом», де кожен бажаючий міг залишити канцелярське приладдя.

Подаровані рюкзаки, зошити, ручки, олівці, навчальні книги, лінійки, фарби, пензлики, пластилін стане гарним подарунком школярам до нового навчального року.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Поліція Нікополя оголосила благодійну акцію до 1 вересня

У Нікополі стартувала акція «Збери дитину до школи»: як взяти участь

Поліцейські Нікополя гарно стріляють з бойової зброї (фото, відео)

To Top