Мешканці старої частини Нікополя облагородили територію біля пам’ятника Богдану Хмельницькому (відео)

У Нікополі жителі 17 кварталу, що в старій частині міста, вирішили своїми силами облагородити територію біля пам’ятника Богдану Хмельницькому, повідомляє Nikopolnews.

Відповідне відео опублікувала в Фейсбуці Людмила Усенко.

На записі люди розповідають, що вони підтримали ініціативу своєї квартальної навести порядок біля пам’ятника і висадити тут квіти.

Однак, не всім припала до душі їх ідея. Так, начальник управління благоустрою, інфраструктури і комунального господарства Нікопольської міської ради Всеволод Зінченко розкритикував її.

В коментарях він написав:

– Шановні помогателі і любителі висаджувати різні дерева щастя де завгодно! Дуже прошу, і від себе особисто, і від працівників комунальних підприємств:
НЕ ПОТРІБНО ВИСАДЖУВАТИ НІЯКИХ РОСЛИН БЕЗ УЗГОДЖЕННЯ!!!!
Не тому, що ми не хочемо краси, а тому що ви прирікаєте рослини на смерть! Комунальних працівників не вистачить на всі ручні поливи висаджених у випадковому порядку рослин! А зароблені вами в ФБ «зірочки» за геройськи висаджені Квіти і клумби призводять до того, що все сохне!
Конкретно по цій клумбі: і я, і Паркове Господарство, вам відповіли листом, про те, що на цьому місці у 2022 році буде облаштований автоматичний полив і висадять Квіти!
Займайтеся будь ласка своїми прибудинковими територіями, а якщо є пропозиції – давайте! Обговоримо, придумаємо як це зробити і зробимо! Але не на місяць, а назавжди!

 

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Остання фотосесія Валерія-Валентина – «духа старого Нікополя», що пішов за обрій (фото)

 

 

To Top