5 /5
Based on 5 ratings
100%

Купити квартиру в Дніпрі

7125
7125

Помер на фронті: війна забрала життя ще одного мешканця Нікопольщини Анатолія Ковальова з Червоногригорівки

Війна забрала життя ще одного мешканця Нікопольщини. Сумну новину повідомили у Червоногригорівській селищній територіальній громаді, передає Nikopolnews.

На фронті помер Ковальов Анатолій Вікторович, 9 серпня 1976 року народження.

Війна забрала життя ще одного мешканця Нікопольщини

Помер на фронті: війна забрала життя ще одного мешканця Нікопольщини Анатолія Ковальова з Червоногригорівки

Анатолій Вікторович був прийнятий до лав Збройних Сил України за мобілізацією 11 квітня 2022 року, мужньо став на захист Батьківщини та проходив військову службу на півдні нашої держави. Та життя прожити – не поле перейти. В званні молодшого сержанта Анатолій міг би й далі стояти на захисті нашого спокою, в той час коли кривава війна чорною імлою охопила рідну землю… Але так сталось, що він помер під час служби внаслідок гострої коронарної недостатності, – йдеться у повідомленні

Загальноселищне прощання з померлим воїном Ковальовим Андрієм Вікторовичем відбудеться 28 січня 2023 року з 11:00 в смт Червоногригорівка по вул. Сірка 32.

Виконавчий комітет та депутатський корпус Червоногригорівської селищної ради висловлює співчуття рідним, близьким та друзям, бойовим побратимам померлого, а також жителі нашої громади, – йдеться у повідомленні.

Світла і вічна пам’ять Захиснику України!

Інші загиблі Герої Нікопольщини – інформація про них ТУТ

To Top
Ще новини ⬇
Головна
Назад
Розділи
Важливі
Lite
Пошук
×