5 /5
Based on 5 ratings
100%
1922
Нікополь
1922

На Дніпропетровщині подружжя отримало по 12 років за розбещення трирічної доньки

На Дніпропетровщині подружжя отримало по 12 років за розбещення трирічної доньки

На Дніпропетровщині прокуратура відстояла в апеляційній інстанції 12 років позбавлення волі подружжю, яке розбещувало та виготовляло дитячу порнографію за участю малолітньої доньки, передає Nikopolnews.

Дніпропетровська обласна прокуратура відстояла у суді апеляційної інстанції покарання у вигляді 12 років позбавлення волі двом мешканцям Дніпропетровщини за фактами вчинення розпусних дій щодо малолітньої дитини, виготовлення, зберігання з метою збуту та розповсюдження дитячої порнографії, та незаконного придбання, виготовлення, зберігання наркотичних засобів (ч. 2 ст. 156, ч. 5 ст. 301 в редакції Закону до 17.03.2021, ч. 1 ст. 309 КК України).

Слідством встановлено, що з липня 2019 до січня 2020 року батько та мати розбещували свою трирічну доньку. Відволікаючи мобільним телефоном, жінка вчиняла розпусні дії щодо дівчинки, а чоловік здійснював фото – та відеозйомку порнографічного характеру. У подальшому фото та відео вони розповсюджували в Інтернеті через месенджер.

Під час проведення обшуку за місцем проживання подружжя вилучено фото – та  відеоматеріали із дитячою порнографією на мобільних телефонах та флешнакопичувачах, окрім цього, було виявлено сліп-пакети з наркотичним засобом – канабіс.

У червні 2022 року обвинувачених визнано винними у вчиненні інкримінованих злочинів та засуджено до 9 років  позбавлення волі.

Прокурори не погодилися з вироком суду першої інстанції у зв’язку з м’якістю та оскаржили його в апеляційному порядку.

Дніпровський апеляційний суд, ретельно дослідивши матеріали, підтримав позицію сторони обвинувачення та ухвалив новий вирок.

Наразі вирок  набрав законної сили.

«Мадонна з київського метро»: яка доля українки з відомої на весь світ фотографії

To Top
Ще новини ⬇