На пляжі Нікополя орудують вандали (фото)

На міському пляжі Нікополя орудують вандали, повідомляє пресслужба Нікопольської міської ради, передає Nikopolnews.

Працівники Нікопольської міської комунальної Аварійно-рятувальної служби постійно підтримують лад та чистоту на міському пляжі для того, щоб нікопольці та гості нашого міста мали змогу приємно відпочивати.
Але відпочиваючі зовсім не цінять їх роботу. Не проходить жодного дня, щоб на пляжі щось не зламали, – йдеться в повідомленні.

Тільки за перший тиждень серпня тут зламали дві лавочки і фонтанчик для пиття води, виламали 18 дощок на пандусі для маломобільних груп населення, вкрали дві урни, вентиля і розсікачі води з душових кабін, зірвали двері туалету і залізні листи в двох кабінках для переодягання.

Важко зрозуміти навіщо це безглузде руйнування! Але факт залишається фактом: несвідомі городяни ламають і псують те, що створено для них же за кошти місцевого бюджету. Комунальники одразу ремонтують пошкоджене обладнання. Хоча надії, що вандалізм припиниться, на жаль, немає, – констатують у пресслужбі.

І звертаются до всіх небайдужих нікопольців:

Якщо ви помітили, що хтось псує або краде міське майно, фіксуйте цей факт на фото/відео, або викликайте поліцію. Давайте берегти все, що робиться за кошти громади!

Фото: пресслужба НМР

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Вода на нікопольському пляжі не відповідає нормі – центр контролю

ВІДЕО: У Нікополі орудують шахраї-злодії, представляючись газовиками

Яке місце посів Нікополь в рейтингу кращих громад

To Top