На ЗАЕС завтра проведуть випробування на одному з енергоблоків

На Запорізькій атомній електростанції проведуть випробування, і для цього розвантажать енергоблок, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на офіційний сайт станції.

17 квітня 2021 року з 00:00 до 18:00 для проведення випробування енергоблока в режимі первинного регулювання частоти та потужності в об’єднаній енергетичній системі України, згідно з заявкою №100, планується розвантаження енергоблока №2 Запорізької АЕС до потужності 600 МВт.

Згадані випробування – важливий етап у процесі підготовки об’єднаної енергетичної системи України до інтеграції з європейською континентальної енергосистемою. Після завершення випробувань, відповідно до регламентних процедур, енергоблок №2 Запорізької АЕС буде навантажений до номінальної потужності.

В даний час в роботі перебувають 4 енергоблоки Запорізької АЕС. На енергоблоці №1 триває 84 доба середнього планового ремонту, на енергоблоці №3 – 32 доба середнього планового ремонту.

Радіаційний фон в районі розташування Запорізької АЕС і в санітарно-захисній зоні (територія навколо АЕС радіусом 2,5 км) – 8-12 мікрорентген на годину, що відповідає природному радіаційному фону.

На ЗАЕС перевіряють наявність ядерних матеріалів

To Top