5 /5
Based on 5 ratings
100%

Купити квартиру в Дніпрі

8977
8977

«Прошу видалити публікації з наслідками атак» – важливе звернення начальника Нікопольської РВА

28 березня оприлюднене важливе звернення начальника Нікопольської РВА Євгена Євтушенка, у якому він просить громадян видалити публікації з наслідками атак зі своїх акаунтів. Йдеться про фото, які не були опубліковані офіційно, а зроблені у приватному порядку.

Nikopolnews пропонує вашій увазі текст звернення «без купюр».

Звернення начальника Нікопольської РВА 28 березня

«хх.хх.2023 року окупанти вчергове здійснили обстріл території району. В офіційних джерелах щодо цих подій інформація обмежена. Натомість, соцмережами (Фейсбук, Телеграм, Інстаграм) ширяться фото та публікації, котрими діляться навіть жителі сусідніх населених пунктів. На жаль, подібне відбувається системно.

Я був там безпосередньо після атаки. Фото, відео та відомості з місця відразу отримало обласне керівництво. Однак, жодного фото не опубліковано в жодному з офіційних джерел. І на те є вагомі причини.

Відомості щодо бойових дій та їх наслідків публікуються в обмеженому вигляді не тому, що влада приховує від людей інформацію (один з поширених в суспільстві міфів), а тому, що подібні публікації допомагають ворогу планувати і здійснювати наступні акти агресії. Мова йде про так звану OSINT розвідку – збір розвідувальних даних на основі відкритих джерел. В нинішній війні цей метод, за різними оцінками, надає ворогу від 30 до 50 % потрібної інформації.

OSINT дозволяє перевіряти розвіддані, отримані від агентурної мережі, визначати напрямки та локації для додаткової розвідки, планувати нанесення ударів (часом, додаткових) тощо.

У випадку ракетних ударів це дозволяє ворогу отримати інформацію, що ракета досягла цілі (підтвердження ураження). В свою чергу, таке підтвердження дає ворогу зрозуміти, що шлях, котрий пролетіла ракета, є безпечним для неї. Адже, більшість ракет летить не прямолінійно з точки А в точку Б, а мають складний маршрут у вигляді ламаної лінії, котра містить до п’яти точок довороту. Базуючись на відомостях про знайдений безпечний ракетний коридор, окупанти на його основі прокладають маршрути до нових об’єктів в глибині території України.

Інакше кажучи, ваша публікація в мережі Інтернет сьогодні може стати причиною прильоту в сусідній населений пункт завтра.

Основна прикрість полягає в тому, що інформацію окупантам мимоволі допомагають збирати… окремі патріотично налаштовані громадяни України. Вже декілька днів у всесвітній мережі спостерігаю дописи та фото нещодавно враженого об’єкту з підписами сповненими ненависті: «ворог знищив черговий ХХХ… ось справжнє обличчя «узького міра»… ХХХ був центром життя населеного пункту/ я там працювала і тд. тп.». Проблема в тому, що публікуючи в мережі Інтернеті подібні фото та інформацію, навіть з найпатріотичнішими підписами, ви …. допомагаєте окупантам нищини нашу країну.

Замисліться, заради чого ви це робите? Хайп? Вподобайки? Кількість підписників? За компанію? Можливо, ваша публікація вилікує травмованих та відновить зруйноване?

Друзі, небезпека від таких дописів в рази більша за їх користь- ПОДІБНИМИ ПУБЛІКАЦІЯМИ ВИ ЗАВДАЄТЕ СУТТЕВОЇ ШКОДИ ОБРОНОЗДАТНОСТІ КРАЇНИ!

Прошу вас видалити подібні публікації в особистих акаунтах соціальних мереж та не робити їх надалі.

Це важливо для нашої Перемоги!»

Ще новини Нікопольщини:

Корисні посилання дивіться нижче

НСН у Телеграм

To Top
Ще новини ⬇
Головна
Назад
Розділи
Важливі
Lite
Пошук
×