Купити квартиру в Дніпрі

Допомога населенню
1063
1063

[:ru]Напал на ломбард с зажигалкой: в Никополе осудили разбойника[:ua]Напав на ломбард із запальничкою: у Нікополі засудили розбійника[:]

[:ru]Напал на ломбард с зажигалкой: в Никополе осудили разбойника[:ua]Напав на ломбард із запальничкою: у Нікополі засудили розбійника[:]

[:ru]На скамье подсудимых оказался житель Никополя, который совершил разбойное нападение на работницу ломбарда, сообщает Nikopolnews, ссылаясь на Никопольскую окружную прокуратуру.

Отмечается, что прокурор Никопольской окружной прокуратуры поддерживал обвинение в уголовном производстве в отношении мужчины, который, находясь в помещении ломбарда, имитируя совершения покупки в качестве подарка, попросил у сотрудницы ломбарда показать ему золотые цепочки. Неожиданно из бокового кармана своей куртки достал заранее приготовленную для совершения преступления зажигалку в виде пистолета и напал на потерпевшую, направив “пистолет” в сторону потерпевшей, которая приняла зажигалку за настоящее оружие и реальную угрозу своей жизни.

Злоумышленник выхватил из рук продавщицы две золотых цепочки и, выйдя из помещения ломбарда, сел в припаркованный автомобиль такси и покинул место совершения преступления.

Приговором Никопольского горрайонного суда мужчину признали виновным в предъявленном ему обвинению по ч. 1 ст. 187 УК Украины и назначено наказание в виде лишения свободы на срок 4 года.

Кстати, недавно “NikopolNews” писал:

В Никополе совершено разбойное нападение на семью: порезал людей и убежал

Житель Марганца жестоко убил двух человек: его задержали в России

Украли 40 млн: полицейские обокрали вора на Днепропетровщине

 [:ua]На лаві підсудних опинився мешканець Нікополя, який здійснив розбійний напад на працівницю ломбарду, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на Нікопольську окружну прокуратуру.

Зазначається, що прокурор Нікопольської окружної прокуратури підтримував обвинувачення в кримінальному провадженні стосовно чоловіка, який, знаходячись в приміщенні ломбарду, імітуючи здійснення покупки як подарунка, попросив у співробітника ломбарду  показати йому золоті ланцюжки. Несподівано з бокової кишені своєї куртки дістав заздалегідь приготовлену для вчинення злочину запальничку у вигляді пістолета та напав на потерпілу, направивши в її бік «пістолет», яка сприйняла пістолет-запальничку за справжню зброю та реальну загрозу своєму життю.

Зловмисник вихопив з рук продавчині два золотих ланцюжка  та, вийшовши з приміщення ломбарду, сів у припаркований автомобіль таксі і залишив місце вчинення злочину.

Вироком Нікопольського міськрайонного суду чоловіка визнано винуватим у пред`явленому йому обвинуваченню за  ч. 1 ст. 187 КК України і призначено покарання у виді позбавлення волі на строк 4 роки.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

У Нікополі скоєно розбійний напад на родину: порізав людей і втік

Мешканець Марганця жорстоко вбив двох людей: його затримали в Росії

Поцупили 40 млн: поліцейські обікрали крадія на Дніпропетровщині[:]

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×