5 /5
Based on 5 ratings
100%
10595
Нікополь
10595

Окупанти наступають на Запоріжжі без жодної підтримки бронетехніки (фото)

Окупанти наступають на Запоріжжі без жодної підтримки бронетехніки (фото)

Окупанти наступають на Запоріжжі без жодної підтримки бронетехніки. Відповідні фото оприлюднили у мережі, передає Nikopolnews.

У мережу потрапили кадри наступу російської армії на Запорізькому напрямку – піхотинці ворожої армії біжать на українські позиції без жодної підтримки бронетехніки.

“Ще одна абсолютно божевільна російська банзай-атака. Цього разу не в районі Бахмута, а десь на півдні Запорізької області. Російські війська без жодної бронетехніки біжать у відкритому полі. Для українських піхотинців і снайперів це лише тренування зі стрільби”, – зазначають користувачі соцмереж.

Окупанти наступають на Запоріжжі без бронетехніки

Окупанти наступають на Запоріжжі без жодної підтримки бронетехніки (фото)

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що про наступ окупантів на Запорізькому напрямку йдеться у вечірньому зведенні Генштабу ЗСУ.

Зазначимо, що російські пропагандисти теж пишуть про наступальні дії росіян на Запоріжжі. А терорист Гіркін-Стрєлков називає наступ широкомасштабним. Втім, він не вірить у його успіх. «Максимум – це захоплення декількох містечок, тимчасові успіхи до контрудару української армії» – каже Гіркін.

Основні підсумки “Рамштайн”: у США розповіли про втрати росії у війні проти України

Окупанти наступають на Запоріжжі без жодної підтримки бронетехніки (фото) Встановити додаток

To Top
Ще новини ⬇
Головна
Назад
Розділи
Важливі
Lite
Пошук
×