Не змогли пройти повз: у Нікополі знайшли збитого кота і рятують його

У нашому житті вистачає негативної інформації. Але і хороше теж є. У Нікополі чимало вандалів, хуліганів, жорстоких і безвідповідальних городян. Але тут живуть і добрі, самовіддані, чуйні люди, готові завжди прийти на допомогу ближньому – будь то людина або тварина.

Ця історія саме про таких. Про неї Nikopolnews дізнався з публікацій у Фейсбуці.

Вранці 28 червня дівчина на ім’я Ірина Анетченко побачила на вулиці Херсонській напівживого кота. Ймовірно, його збила машина, і удар прийшовся на голову – тварина отримала важкі травми. Багато хто просто пройшли б мимо, хоч можливо і зі сльозами на очах. А Ірина не пройшла. Вона викликала таксі і привезла кота в одну з ветеринарних клінік Нікополя. Стоячи під зачиненими дверима, написала пост у Фейсбуці, в якому розповіла про ситуацію і питала, коли відкриється клініка.

Димок

Пост побачили інші небайдужі люди. І історія отримала продовження. Про нього розповіла Оксана Дронь.

На допомогу Ірині та котику прийшла волонтер Олена Омельченко. Вона вже була на шляху в Дніпро, але повернулася за котом і відвезла його в одну з київських клінік. А поки Олена їхала, небайдужі люди репостили запис і збирали гроші на обстеження тварини.

Все відбувалося дуже швидко і злагоджено. У підсумку у Димка (так назвали котика) взяли кров на вірус імунодефіциту і біохімію, прокапали, щоб зняти набряк мозку. Рентген не робили, так як лікар сказав, що череп цілий.

Вже до вечора чуйні люди перерахували для кота 4018 гривень.

Димок залишився в клініці під наглядом фахівців до середи. Перебування його там – платне.

Якщо я правильно розчула, 250 гривень на добу – написала Оксана Дронь.

Вона дякує всім, хто відгукнувся і допоміг. І ми теж щиро дякуємо кожному, хто не пройшов повз чужого кота. Повз живої істоти, якій було боляче і страшно. Яка загинуло б, якби не всі ВИ. Сподіваємося, пухнастик видужає і знайде люблячу сім’ю.

Якщо хтось ще хоче взяти участь фінансово у його спасінні, ось номер карти

ПриватБанк: 4149 6293 9975 4449 (Ірина Анетченко)

Основне фото – ілюстративне, взято з відкритих джерел.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

«Б’ють на сполох». Нікополь «тоні» у бездомних тваринах, а притулку потрібна допомога!

 

Хіти

To Top