5 /5
Based on 5 ratings
100%

Купити квартиру в Дніпрі

543
543

Нікополь і німецьке місто Леверкузен започаткували партнерство солідарності

Нікополь і німецьке місто Леверкузен започаткували партнерство солідарності, повідомляє Нікопольська міська рада, передає Nikopolnews.

З метою реалізації стратегічного курсу України на інтеграцію до Європейського Союзу та підтримуючи цей формат співпраці регіонального рівня, 30 березня 2023 року міський голова Нікополя Олександр Саюк та обербургомістр Леверкузена Уве Ріхрат підписали спільну декларацію про наміри щодо співпраці та розвитку дружніх відносин, – йдеться у повідомленні пресслужби НМР

Нікополь і німецьке місто Леверкузен започаткували партнерство солідарності

Зазначається, що депутати Нікопольської міської ради одночасно з німецькими колегами, підтримали це рішення, надавши згоду на започаткування партнерства солідарності з містом Леверкузен (федеральна земля Північний Рейн-Вестфалія, Федеративна Республіка Німеччина) під час 31-ї позачерговій сесії міської ради.

Нікополь і німецьке місто Леверкузен започаткували партнерство солідарності

Міський голова підкреслив, що плідна співпраця з міжнародними партнерами є важливим кроком, який дозволяє залучати більше допомоги та ресурсної підтримки для Нікополя. Ця робота є перспективним напрямком взаємодії для розвитку обох громад.

Раніше ми розповідали про Леверкузен і про те, що може дати Нікополю таке пертнерство. Читайте про це ТУТ.

Ще новини Нікополя: «Будуть розраховані на 16-24 людей»: на НЗФ прокоментували встановлення мобільних укриттів у Нікополі

Корисні посилання дивіться нижче

НСН у Телеграм

To Top
Ще новини ⬇
Головна
Назад
Розділи
Важливі
Lite
Пошук
×