Нікополь успішно взяв участь у парусній регаті яхт на Кубок ДП «НАЕК «Енергоатом»

Вдруге в Енергодарі на базі яхт-клубу «Борисфен» в акваторії Каховського водосховища пройшла вітрильна регата крейсерських яхт на Кубок ДП «НАЕК «Енергоатом». Цього року за перемогу у вітрильних перегонах змагалися 15 яхт із Запоріжжя, Дніпра, Нікополя та Енергодара. Протягом двох днів учасники подолали три дистанції, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на сайт Запорізької АЕС.

Незважаючи на те, що вітру майже не було, всі яхти успішно пройшли гонки. Команди показали гідні результати.

Перші місця завоювали в своїх категоріях екіпажі енергодарських яхт: ¾ тонник – «Північна Кароліна» і тонник – «Гепард». Серед маленьких яхт (швертботів) перше місце завоював екіпаж яхти – «Gracia» з Енергодара. Серед яхт міні-тонників – «Intra» з міста Нікополь. Також нікопольська яхта «Таврія» стала першою серед ½ тонників.

Всі переможці отримали кубки, грамоти та медалі від профспілкової організації ДП «НАЕК «Енергоатом».

Голова федерації вітрильного спорту Енергодара Віктор Полихранов висловив вдячність засновникам змагань, профспілці і керівництву Компанії, адміністрації та профспілковому комітету Запорізької АЕС за підтримку та допомогу в організації змагань.

«Для яхтсменів, які брали участь у змаганнях, це була можливість поборотися, отримати досвід і позитивні емоції», – зазначив він.

Яхт-клуб «Борисфен» – один з небагатьох в Україні, який зберіг і розвиває вітрильний спорт, в першу чергу завдяки підтримці містоутворюючих підприємств – ВП «Запорізька АЕС» та ВП «Атоменергомаш».

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Нікопольці взяли участь у регаті крейсерських яхт на кубок ЗАЕС (фото)

Дніпрянка Магучіх стала чемпіонкою Європи і побив 22-річний рекорд

ФК «Нікополь» переміг команду прем’єр-ліги! (відео)

To Top