Нікопольці взяли участь у регаті крейсерських яхт на кубок ЗАЕС (фото)

Представники Нікополя в числі яхтсменів з інших міст взяли участь у красивому змаганні – ювілейній регаті крейсерських яхт на Кубок Запорізької АЕС, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на сайт станції.

Ця регата проходить в Енергодарі вже 20 років поспіль. Проводить змагання Енергодарська міська вітрильна федерація за підтримки адміністрації та профспілкового комітету ЗАЕС і «НАЕК «Енергоатом».

За перемогу у вітрильних перегонах в акваторії Каховського водосховища змагалися 32 яхти з Енергодара, Нікополя, Запоріжжя, Дніпра, Нової Каховки, Кременчука, Кривого Рогу.

«З великою радістю вітаю вас на ювілейній двадцятої регаті на Кубок Запорізької АЕС. Особиста участь у цій регаті – це ваш прояв активної життєвої позиції, прагнення йти вперед до поставлених цілей. Впевнений, що ці перегони в черговий раз стануть яскравим прикладом спортивного завзяття та будуть сприяти зміцненню спортивного авторитету Запорізької АЕС і компанії. Величезне спасибі організаторам змагань. Всім учасникам – міцної командної дружби і везіння», – звернувся до учасників регати на урочистому відкритті змагань в яхт-клубі «Борисфен» т.в.о. генерального директора ВП ЗАЕС Дмитро Вербицький.

Відзначається, що гонки були складними і цікавими одночасно. Регата проходила за вкрай мінливих погодних умов. Суперництво було сильним, а результат боротьби за першість залежав не лише від вправності команд, але і від уміння встигнути впоратися з вітром.

Призові місця у змаганнях зайняли три яхти Запорізької АЕС «Гепард» (капітан Сергій Турченко), «Гетьман» (капітан Олег Содому) і «Еола» (капітан Володимир Конюхов).

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

На ЗАЕС змінився керівник (фото)

ФК «Нікополь» представив новий тренерський склад (фото)

 

Хіти

To Top