На ЗАЕС змінився керівник (фото)

На Запорізькій атомній електростанції змінився керівник. Тимчасово виконуючим обов’язки директора станції призначено Дмитра Вербицького, який до цього обіймав посаду заступника головного інженера з технології та інжиніринґу, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на офіційний сайт станції.

З цього приводу 3 червня ЗАЕС з робочим візитом відвідав т.в.о президента ДП «НАЕК «Енергоатом» Петро Котін. Він провів нараду з керівництвом станції, під час якої обговорювалися нагальні виробничі питання, оцінювався поточний стан справ.

Очільник Енергоатома висловив виконувачу обов’язків генерального директора ВП ЗАЕС Юрію Кульбі подяку за сумлінну працю на посаді керівника найбільшої атомної станції Європи, значний особистий внесок у становлення і розвиток Запорізької АЕС.

Опісля він представив колективу нового т.в.о. генерального директора станції  Дмитра Вербицького. Представляючи пана Вербицького, Петро Котін висловив сподівання, що трудовий колектив надасть всю необхідну підтримку новому керівникові та забезпечить стабільну й успішну роботу атомної станції з урахуванням масштабних проєктів, що їх реалізовує ДП «НАЕК «Енергоатом», та стратегічних цілей Компанії.

46-річний Дмитро Вербицький народився у Запорізькій області та пройшов великий трудовий шлях на Запорізькій АЕС. Навчався у Обнінському інституті ядерної енергетики, де отримав фах інженера-фізика-теплоенергетика. У 1998 році прийшов працювати на Запорізьку АЕС оператором реакторного відділення. 2010 року пан Вербицький обійняв посаду начальника зміни енергоблока експлуатаційного підрозділу, а ще за десять років, у травні 2020 року, був призначений заступником головного інженера з технології та інжиніринґу. 2012 року Дмитра Вербицького було визнано кращим фахівцем року у ВП ЗАЕС.

Вербицький пройшов усі щаблі оперативного керування в експлуатаційному підрозділі від оператора реакторного відділення до начальника енергоблока.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

В роботі другого енергоблоку ЗАЕС виявили порушення

Енергоблоки №1 і №2 ЗАЕС успішно пройшли випробування

To Top