Нікополь відвідала відома письменниця Леся Степовичка

6 жовтня в рамках літературного марафону, присвяченого 30-річчю Незалежності України, у Центральній бібліотеці Нікополя пройшла творча зустріч з письменницею, поеткою і громадською діячкою Лесею Степовичкою, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на “Нікополь-арт“.

Справжнє ім’я Лесі Степовички – Олександра Несторівна Булах. Вона народилася в селі Петриківка Царичанського району Дніпропетровської області. У 1976 році з відзнакою закінчила романо-германське відділення філологічного факультету Дніпропетровського державного університету та аспірантуру при кафедрі німецької мови ДДУ. Спеціальність — філолог-германіст.

Автор кандидатської дисертації з германістики. Тривалий час викладала на кафедрі німецької мови ДДУ й на кафедрі іноземних мов Дніпропетровського металургійного інституту. У 1989—1999 працювала перекладачем в Україні, ФРН, Австрії, Люксембурзі, Бельгії. У 1994—1995 роках проживала в Західному Берліні з чоловіком Міхаелем Шуманном. Наразі Леся Степовичка живе у Дніпрі та викладає у Дніпропетровському політехнічному інституті.

Леся Степовичка є заслуженим працівником культури України, членом Національної спілки письменників України та Національної спілки журналістів України.

Леся Степовичка була учасницею двох революцій у 2004 та 2014 роках. На зустрічі з нікопольцями поетка зачитала свої вірші написані у різні роки, в тому числі й під час раволюцій. Є у її доробку вірші і про війну на сході України.

А місцевий бандурист Борис Бабенко заспівав пісню, написані на рядки поетки.

По закінченню зустрічі письменниця подарувала свої книги Центральній бібліотеці Нікополя, а також всім, хто прийшов на її зустріч.

На згадку про Нікополь Лесі Степовичці подарували квіти, цукерки й три книги, написані місцевими письменниками.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Стала известна причина внезапной остановки сердца 19-летнего Антона из Никополя

На Никопольщине пройдут внеочередные выборы: стало известно, когда

Стало известно, сколько никопольчан уже сделали прививку от коронавируса

To Top