Нікопольцям розповіли, чи вплине борг за «комуналку» на субсидії

Чи вплине заборгованість з оплати житлово-комунальних послуг на отримувачів пільг та субсидії, розповіли у пресслужбі Нікопольської міської ради, передає Nikopolnews, посилаючись на офіційний сайт НМР.

Зазначається, що до завершення поточного опалювального сезону виплата субсидій та пільг не припинялась навіть у разі наявності заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг.

При призначенні субсидії на наступний термін, тобто з 1 травня 2021 року наявність простроченої понад три місяці заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг вплине на право отримання житлової субсидії. За наявності такої заборгованості субсидія не призначається.

Щодо громадян, які отримують пільги з оплати житлово-комунальних послуг – наявність простроченої понад три місяці заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг не позбавляє їх права на отримання пільг, а впливає лише на форму їх отримання з травня 2021 року. Тобто, пільговики, які станом на 01.05.2021 року матимуть таку заборгованість отримуватимуть пільги, але тільки у грошовій безготівковій формі через АТ «Ощадбанк».

Враховуючи вищезазначене, важливо, щоб у травні цього року у одержувачів пільг та субсидій була відсутня прострочена понад три місяці заборгованість, сума якої перевищує 20 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (340 грн).

В період карантину для оплати житлово-комунальних послуг громадян закликають не відвідувати відділення банків та Укрпошти, утворюючи черги та скупчення людей. На сьогодні існує декілька варіантів оплати послуг, які дозволяють зробити це дистанційно, зокрема використовуючи онлайн-банкінг та Інтернет.

Також у зв’язку з стрімким розповсюдженням СOVID-19 нікопольців закликають для перевірки заборгованості за житлово-комунальні послуги, скористатись електронними сервісами (особистими кабінетами) цих підприємств.

Всю необхідну інформацію щодо порядку призначення і виплати житлових субсидій та пільг можна отримати за телефонами: 0669483106 (субсидія), 0995408640 (пільги).

В Никополе должникам отключают воду: накопленный долг огромен (видео)

To Top