Нікопольські труби використають на виробництві мотоциклів преміум-класу в ЄС

Один з найбільших світових виробників безшовних нержавіючих труб Centravis, розташований у Нікополі, виграв ще один контракт в автомобільній промисловості на поставку безшовних труб з нержавіючої сталі для вихлопних систем преміум-класу в ЄС, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на Металлургпром.

В цьому контракті зазначається шлях диверсифікації автомобільної стратегії компанії за рахунок додавання ще однієї області застосування до її портфелью Ці труби будуть використовуватися одним з найвідоміших виробників вихлопних систем преміум-класу для мотоциклів і високопродуктивних транспортних засобів в ЄС — Akrapovic. Холодний цех, гарячий цех працюють над замовленням загальним обсягом понад 3 300 метрів.

«Це важлива віха для автомобільного бізнесу, і ми сподіваємося побачити більше аналогічних можливостей на ринку, де Сентравіс має всі можливості для підтримки свого розвитку», — сказав Марчін Бозек, менеджер з продажу Centravis Central Europe.

Akrapovič відома у всьому світі як інноваційна, високотехнологічна компанія, що використовує передові технології та високоякісні матеріали в конструкції вихлопної системи. Вихлопні системи Akrapovič відрізняються поліпшеними характеристиками, неповторним впізнаваним звуком, інноваційним дизайном, легкою конструкцією, майстерністю виготовлення і довговічністю.

«Сентравіс» – один з найбільших світових виробників безшовних нержавіючих труб. Компанія заснована в 2000 році. Виробничі потужності розташовані в м. Нікополь (Дніпропетровської області). «Сентравіс» входить до топ-10 світових гравців, постачає продукцію Thyssenkrupp, BMW, Alstom, Linde, Samsung, Volkswagen і іншим компаніям. На підприємстві працює понад 1 400 співробітників.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Співвласник нікопольського Centravis пророкує панування електрокарів через 10 років

 

To Top