Нікопольські труби використовують при будівництві атомної станції у Великобританії

У Великобританії будують атомну станцію з використанням українських матеріалів. Труби для Hinkley Point C  виробляє нікопольский завод «Сентравіс».  Про це повідомляє офіційна сторінка компанії у Facebook, передає Nikopolnews.

Щоб стати постачальником для Hinkley Point C, «Сентравіс» пройшов процедуру сертифікації. Компанія постачає безшовні труби для першого контуру і другого контурів реактора, а також для систем життєзабезпечення станції.

Першу партію труб з Нікополя в графство Сомерсет, де розташована станція, через партнерів «Сентравіс» відправив в 2019 році. Після цього компанія отримали замовлення на виробництво ще декількох партій.

Загалом підприємство планує виготовити для цього об’єкту не менше 800 тонн труб.

Наразі будівництво на Hinkley Point C йде ударними темпами.

На станції буде два реактора. Вони забезпечать екологічно чистою низьковуглецевою електроенергією близько 6 млн будинків. Запуск АЕС допоможе скоротити викиди вуглекислого газу – на 9 млн тон щорічно або 600 млн тон протягом всього терміну служби станції.

Початок роботи станції заплановано на 2026 рік. Вартість всього проекту – 22-23 млрд фунтів стерлінгів.

Зазначимо, «Сентравіс» входить у десяту найбільших виробників безшовних труб у світі. Компанія виробляє труби для Thyssenkrupp, BMW, Alstom, Linde, Samsung, Volkswagen та інших відомих брендів.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Нікопольські труби використають на виробництві мотоциклів преміум-класу в ЄС

To Top