Нікопольський феросплавний нарощує виробництво

Нікопольський феросплавний завод нарощує виробництво, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на gmk.center.

Так, у січні-березні НЗФ збільшив виробництво продукції на 10,6% порівняно з січнем-березнем 2020 року – до 142,6 тис. т.

Про це свідчать дані Української асоціації виробників феросплавів «УкрФА».

НЗФ за 3 місяці збільшив випуск силікомарганцю на 9,2% порівняно з січнем-березнем 2020 року, до 127,7 тис. т. Виробництво феромарганцю збільшилася на 24%, до 14,89 тис. т.

У березні НЗФ виробив 56,42 тис. т феросплавів.

Також зазначається, що підприємство за 20 днів квітня виконало виробничий план у 57 тис. баз. т феросплавів. Надалі завод планує збільшувати планові показники.

«Розглядається можливість збільшення обсягів виробництва силікомарганцю за рахунок виробництва найбільш якісної марки P15 малофосфористого шлаку, який в свою чергу виробляється з дрібнодисперсного концентрату, обсяги якого будуть тільки збільшуватися. При вдалому збігу обставин для виробництва 5 тис. т продукції ми готуємо до включення піч №15», – заявив начальник планово-технічного відділу НЗФ Ігор Філіппов, слова якого наводить корпоративне видання «Електрометалург».

Повідомляється, що на даному етапі проводяться відповідні розрахунки, а запуску печі варто очікувати вже в наступному місяці.

За підсумками 2020 року завод скоротив виробництво продукції на 29,1%, до 513,3 тис. т, порівняно з попереднім роком. Випуск силікомарганцю за рік скоротився на 28,8%, а феромарганцю – на 31,5%.

Нікопольський завод феросплавів – найбільший в Україні виробник силіко – і феромарганцю. Підприємство виробляє феросплави імпортного та українського сировини.

На НЗФ на 20% зросла зарплата

To Top