Купити квартиру в Дніпрі

Допомога населенню
8681
8681

На війні загинув ще один співробітник Нікопольського феросплавного заводу – Роман Крашевський

На війні загинув ще один співробітник Нікопольського феросплавного заводу - Роман Крашевський

На війні загинув ще один співробітник Нікопольського феросплавного заводу. Сумну новину повідомили на підприємстві сьогодні, передає Nikopolnews.

4 вересня 2023 року, виконуючи свій громадянський і військовий обов’язок, на Запорізькому напрямку загинув робітник АТ НЗФ, старший солдат в/ч 7223 Роман Михайлович Крашевський.

На війні загинув ще один співробітник Нікопольського феросплавного заводу

На війні загинув ще один співробітник Нікопольського феросплавного заводу

Повідомляється, що Роман Михайлович розпочав свою трудову діяльність на підприємстві у 2010 році. Працював черговим бригади №2 із обслуговування сантехнічного та вентиляційного обладнання ЦВФ. З колегами по роботі мав гарні професійні та товариські стосунки.

«Роман був справжнім віртуозом у своїй справі, – згадують колеги. Одним із найкращих спеціалістів по укладанню поліпропіленових труб, встановленню та ремонту котлів і водонагрівачів. Він завжди приходив на допомогу, не відмовляв нікому, хто потребував його професійної компетентності».

«Роман був чуйним і доброзичливим, веселим та дотепним, – розповів Сергій Крашевський, дядько загиблого. Племінник мав міцну родину, в якій панували мир та злагода. Він любив і поважав дружину, займався вихованням своїх двох синів. Гарний чоловік та батько, він завжди був зразком для наслідування і беззаперечним авторитетом у всьому, що стосується манери поведінки, роботи або хобі. Його пристрастю була риболовля, він мав хист до цієї справи і, зазвичай, отримував великі улови».

Колеги кажуть, що взагалі все, за що брався, Роман робив самовіддано, завзято. Він був мобілізований 24.02.2022 року, тож одним із перших встав на захист Батьківщини. Служив стрільцем – помічником гранатометника стрілецької роти. Свої життєві принципи переніс із цивільного життя до військової служби, пишався місією Захисника і виконував її з честю і гідністю.

Роман Михайлович був вірним сином своєї країни, разом із побратимами стійко і мужньо боронив її незалежність та територіальну цілісність. В липні 2023 року Романові надали службову відпустку з правом виїзду за кордон. Тож чоловік зміг побачитись зі своєю родиною, яка наразі перебуває в евакуації. Він повернувся до війська окрилений, сповнений теплих вражень і сподівань.

А 4 вересня військовослужбовець Роман Крашевський загинув під час виконання бойового завдання, підірвавшись на ворожій міні. Йому було 42 роки. У Захисника залишились двоє синів, дружина, батьки та брат.

Команда НЗФ висловлює щирі співчуття родині, близьким і друзям Героя. Вічна пам’ять та шана Захиснику України, – йдеться у повідомленні

Інші загиблі Герої Нікопольщини – інформація про них ТУТ

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×