5 /5
Based on 5 ratings
100%

Купити квартиру в Дніпрі

2621
2621

На війні загинув фундатор нікопольського храму ПЦУ ім. Петра Калнишевського Сергій Ляхович

Раніше Nikopolnews повідомляв про те, що на фронті загинув Захисник з Нікополя Сергій Ляхович. Як стало відомо, він був одним із фундаторів нікопольського храму ПЦУ ім. Петра Калнишевського. Про це повідомив благочинний церков ПЦУ Нікополя і району ігумен Меркурій (Скороход).

Нагадаємо, перший типовий храм ПЦУ у Нікополі засновувався в пам’ять про загиблих воїнів  – з ініціативи їх побратимів. Тому серед фундаторів – учасники АТО/ООС на Донбасі, які допомагали розбудовувати церкву. Саме тут завжди проходять церемонії прощання з полеглими Героями, тут збираються рідні загиблих, тут вінчаються і хрестять дітей нікопольські воїни. Тут вони отримують благословення перед тим, як вирушити на передову.

З приводу загибелі одного із фундаторів храму, Сергія Ляховича, благочинний церков ПЦУ Нікополя і району ігумен Меркурій написав звернення.

На війні загинув фундатор нікопольського храму ПЦУ ім. Петра Калнишевського Сергій Ляхович

«Назавжди 47 нашому Герою і фундатору храму Сергей Ляхович»
Він пішов до легіону Героїв, що тепер боронять нас на небі.
Сергій ясноокий, з щирою посмішкою і такою ж душєю (про таких завжди кажуть: “свій хлопець”), сором’язливий і водночас рішучий… Таким ми запам’ятаємо тебе, Сергійку, назавжди…
Це був твій не перший бій оскільки з 2014 року ти завжди з честю проходив випробування боєм, але, на жаль, цей став останнім.

Щира подяка твоїм батькам, що виховали справжнього патріота України і такого Героя, яким ти став посмертно… Ти приклад мужності і героїзму для усіх нас..
Я пам’ятаю як сьогодні, перший день повномасштабної, і ти вже зранку, отримавши в своєму храмі благословення, рушив на передову.

Згадуйте Сергія з вдячністю, з молитвою, з вірою в перемогу!
Згадуйте зі словами: “Ніколи не пробачимо ворогу твою смерть!”
Слава Герою! Навіки Слава!»

Ще новини Нікопольщини:

Корисні посилання дивіться нижче

НСН у Телеграм

To Top
Ще новини ⬇
Головна
Назад
Розділи
Важливі
Lite
Пошук
×