Купити квартиру в Дніпрі

8745
8745

На фронті загинув ще один працівник Нікопольського заводу феросплавів – Гордієнко Олег

На фронті загинув ще один працівник Нікопольського заводу феросплавів - Гордієнко Олег

На фронті загинув ще один працівник Нікопольського заводу феросплавів. Сумну новину повідомили колеги у спільноті Нікополь феросплавний. Про полеглого пише журналістка Тетяна Харлан, передає Nikopolnews.

Захищаючи нашу Батьківщину від ворога на Донецькому напрямку 16 вересня загинув робітник-вогнетривник ПЦ-9, сержант 54-ї ОМБр ім. гетьмана Івана Мазепи Гордієнко Олег Іванович.

На фронті загинув ще один працівник Нікопольського заводу феросплавів (фото)

На НЗФ він відпрацював більше 30 років. Професію здобував безпосередньо в цеху, розпочинав слюсарем-ремонтником, пізніше став вогнетривником. Мав до цього неабиякий хист.

«Олег був людиною із золотими руками та серцем, сумирний, товариський. Ми називали його не інакше, як «Гришаня», – розповідають друзі та колеги. – Що на роботі, що вдома – не відмовлявся від будь-якої праці. Все що просили – виконував. Любив бути корисним, притому не тільки керівництву, але й державі.

Мав бойовий досвід – в 2015 році відслужив в АТО. Маючи в серці палку ненависть до ворогів, в 2022-му році сам пішов до воєнкомату.

Отримавши позивний «Гордий дед», воював на Бахмутському напрямку. Неодноразово був у самому пеклі. Друзі розповідають дивовижний випадок, коли під час штурму наших позицій, йому довелось три дні зимою пролежати під трупами побратимів… Товариші навіть мертві його прикрили – він вижив, відморозив ноги, але протримався до евакуації з позиції.

Далі госпіталь, реабілітація, і знов у бій, де отримав чергове поранення. Під час перебування у шпиталі, заїхав додому. Востаннє. Повернувшись на бойові позиції після лікування, не зміг уникнути прямого попадання ворожого снаряду, який і обірвав життя «Гришані».

У Олега Івановича залишилась дружна Майя та доросла донька Олександра. Своїх дівчаток він любив понад усе.

Команда_НЗФ висловлює щирі співчуття родині, друзям та близьким загиблого. Прощання з Героєм відбудеться в п’ятницю, – йдеться у повідомленні

Інші загиблі Герої Нікопольщини – інформація про них ТУТ

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×