«Нікопольський ярмарок» скасовано у цьому році

У Нікополі скасували проведення ІІ Регіонального фестивалю-ярмарку “Нікопольський ярмарок”, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на організаторів. Таке рішення пов’язане з введенням карантинних обмежень, які вступають в силу 23 вересня, у четвер.

Шановні мешканці міста Нікополя, Нікопольського регіону та інших міст України, майстри, фермери, підприємці, творчі колективи та наші друзі, вимушені сповістити Вас про те, що у зв’язку з введенням карантинних обмежень, які не дозволяють нам провести повноцінний, масштабний фестиваль-ярмарок, ми вимушені скасувати свої плани з підготовки до проведення ІІ Регіонального фестивалю-ярмарку “Нікопольський ярмарок”.
На жаль те, що ми запланували для вас на цей рік, а це і два дні ярмарку, і окрема дитяча локація зі своєю сценою, і значно більше творчих колективів і рок концерт, і ще багато чого цікавого, будемо переносити на іншу дату в наступному році.
Вибачте, але на жаль не все від нас залежить, – написав Сергій Горгіладзе, президент Асоціації “НКІП”.

Нагадаємо, з 23 вересня 2021 року вся Україна переходить у жовту карантинну зону у зв’язку із погіршенням ситуації з коронавірусом. Серед обмежень жовтої зони є, зокрема, таке:

  • Концерти – масові заходи можуть відбуватись, якщо на одну людину є щонайменше 4 кв. метри площі.

То ж про це слід пам’ятати і організаторам святкування Дня міста, яке відбудеться у Нікополі в суботу 25 вересня. Чи буде виконуватись така вимога і чи хтось контролюватиме її дотримання?

Також нагадаємо, що у минулому році Нікопольський ярмарок теж було скасовано з аналогічної причини.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Увага! Скасовано «карантинні» соціальні нормативи споживання комунальних послуг: які нормативи діють

В цьому році відремонтують понад 30-ть доріг приватного сектору Нікополя. 10 вже відремонтовано (фото)

Помер рекордсмен світу, вихованець нікопольського тренера Володимира Воловика (фото)

To Top