Новини про Антона з Нікополя, у якого раптово зупинилося серце

Nikopolnews продовжує тримати читачів у курсі справ 19-річного Антона з Нікополя, у якого раптово зупинилося серце. Після зупинки серця і його запуска медиками хлопець впав у кому. Наразі йому вже краще. Подолати хворобу Антону допомагають небайдужі люди, а під опіку його взяв благодійний фонд «Дітям Нікополя».

У фонді розповіли, що на днях у Дніпропетровському кардіологічному центрі Антону зробили операцію з імплантації кардіостимулятора. Основна функція кардіостимулятора – стежити за ритмом серця і стимулювати, якщо виникає рідкісний або неправильний ритм з пропусками в скороченнях. Якщо серце б’ється з правильною частотою та ритмічністю, кардіостимулятор в цьому випадку не працює, але постійно стежить за ритмом серця.

Імплантація пройшла успішно. Лікарі провели операцію безоплатно.

Добу Антон провів в реанімації кардіоцентру, а позавчора був доставлений назад – в нейрореанімацію лікарні ім. Мечникова.

Тепер за допомогою кардіостимулятора у Антона буде відновлюватися ритм серця, а потім необхідно буде відновлювати роботу головного мозку, тому що хлопець довгий час перебував у комі, і через кисневе голодування відбулося ішемічне ураження мозку. За словами лікарів, відновлення можливе, але для цього потрібні фахівці та відповідні методики. Тому попереду реабілітації, і життя з обмеженнями, новими правилами та вимогами.

Зараз Антон продовжує отримувати підтримуючу терапію, яку потрібно купувати.

Завдяки вашій допомозі, дорогі друзі, ми придбали для Антона необхідні ліки та ентральне живлення на суму 4072,61 ГРН. За вчора ще рахунок не отримали, тому сума поки невідома. Разом з вашою допомогою зібрано: 5463,48 грн, – пишуть у фонді.

І додають:

Насправді Антона підтримало більше людей, і сума повинна бути більше, тому будь ласка, дорогі друзі, відгукніться, хто допоміг хлопцю, але не вказав в призначенні платежу, що це допомога для Антона. Щиро дякуємо вам за підтримку і довіру, за те, що не залишаєте Антона в біді.

Допомогти Антону можна, перерахувавши посильну суму на рахунок фонду:

  • UA113052990000026004060733219
  • ЄДРПОУ 37338281
  • № картки 5169330518257016

(Картка відкрита на ім’я директора фонду Горбаненко Маргариту Миколаївну та прив’язана до рахунку Фонду, картка відкрита саме для благодійних внесків).

УВАГА! ОБОВ’ЯЗКОВО ВКАЖІТЬ В ПРИЗНАЧЕННІ ПЛАТЕЖУ “БЛАГОДІЙНА ДОПОМОГА ДЛЯ МОРГУН АНТОНА”.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Стала известна причина внезапной остановки сердца 19-летнего Антона из Никополя

Внезапно остановилось сердце: 19-летний никопольчанин нуждается в помощи

В Никополе на рабочем месте внезапно умерла сотрудница НЗФ – СМИ

To Top