Новини про автобусні перевезення у Нікополі, розклад (відео)

Громадський транспорт – це тема, яка хвилює більшість жителів міста. Проблемних моментів багато. Про перспективи та вирішення нагальних питань розповіли в пресслужбі Нікопольської міської ради, підготувавши відповідний сюжет, повідомляє Nikopolnews.

У сюжеті нагадали, що в Нікополі 74 автобуси курсують на 18 маршрутах. Нещодавно автобусна мережа скоротилася на 2 одиниці, через що відбулися деякі зміни у розкладі.

Зовсім скоро в Нікополі з’явиться новий маршрут, який запустять на прохання жителів Чкаловського. Автобус буде відправлятися з кінцевої зупинки на Ізюмського, слідувати по вулиці Жигулевской до залізничного вокзалу, а потім по Шевченка. Кінцевою зупинкою стане площа Богдана Хмельницького. Запуск цього маршруту вирішить проблеми, зокрема, школярів, які проживають на Ізюмського, Княжій, у селищі Чкаловському і навчаються в школах №2, №20, №10 та №24.

Що стосується оновлення автобусів, за 2020-2021 рік перевізники Нікополя придбали три МАНи класу Євро-5. За словами директора «Мотодора» Віталія Голина, через коронавіруса і пов’язане з ним зменшення доходів перевізників, більше поки що закупівля нових автобусів не планується.

Також через пандемію в бюджеті Нікополя не виділено особливо коштів на ремонт зупинок у місті. Про це розповів начальник Управління інфраструктури, комунального господарства та благоустрою Всеволод Зінченко.

Єдине, що планується – це установка зупинки на Херсонській, поточний ремонт зупинки на центральному ринку і усунення дрібних пошкоджень на деяких інших зупинках міста.

Також в сюжеті торкнулися теми стану автобусів. Повідомляється, що на початку березня цього року була проведена відповідна перевірка. Перевізникам дали місяць на усунення зауважень. У квітні проведуть ще одну перевірку. За її результатами будуть вживатися заходи.

Докладніше у сюжеті нижче.

Оновлений розклад руху міських автобусів Нікополя – на зручному сайті тут.

РОЗКЛАД РУХУ АВТОБУСІВ НІКОПОЛЯ

Александр Саюк пообещал бесплатный проезд для школьников (видео)

To Top