5 /5
Based on 5 ratings
100%
472
Нікополь
472

Окупанти спробують перепідключити ЗАЕС до російської енергосистеми – Енергоатом

Окупанти спробують перепідключити ЗАЕС до російської енергосистеми – Енергоатом

Окупанти найближчим часом намагатимуться перепідключити ЗАЕС до російської енергосистеми. Про це повідомляє Енергоатом, передає Nikopolnews.

В Енергоатомі зазначають, що вчорашні обстріли та пошкодження двох останніх високовольтних ліній зв‘язку тимчасово окупованої Запорізької АЕС з енергосистемою України є черговою спробою рашистів перепідключити атомну станцію до російської енергосистеми.

Найближчим часом вони намагатимуться відремонтувати та підключити лінії зв’язку ЗАЕС у напрямку тимчасово окупованих Криму та Донбасу, – йдеться у повідомленні вранці 3 листопада.

Раніше повідомлялося, що 2 листопада 2022 року, в результаті російських обстрілів пошкоджено дві останні високовольтні лінії зв‘язку Запорізької АЕС з українською енергосистемою. О 23:04 станція перейшла в режим повного знеструмлення. Включились всі 20 дизель-генераторів.

Наразі схема живлення власних потреб ЗАЕС оптимізована, залишено в роботі 9 дизель-генераторів. Енергоблоки 5 та 6, які були в гарячому стані, переводяться в холодний стан.

Пального для роботи дизель-генераторів в режимі повного знеструмлення ЗАЕС залишається на 15 діб. Розпочався зворотний відлік часу.

Через російські обстріли Запорізька АЕС повністю знеструмлена

To Top
Ще новини ⬇