×

додаток NikopolNews

ОСББ Нікополя зможуть отримати кошти на відновлення будинків - влада
5 /5
Based on 5 ratings
100%

Купити квартиру в Дніпрі

874
874

ОСББ Нікополя зможуть отримати кошти на відновлення будинків – влада

ОСББ Нікополя зможуть отримати кошти на відновлення будинків - влада
Джерело фото: Радіо Свобода
×

додаток NikopolNews

ОСББ Нікополя зможуть отримати кошти на ремонт будинків, пошкоджених обстрілами, завдяки грантовій програмі «ВідновиДім», повідомляє Нікопольська міська рада, передає Nikopolnews.

Наприкінці листопада 2022 року Фонд енергоефективності запустив Програму «ВідновиДІМ», що передбачає надання грантів ОСББ для відновлення житлових будинків, пошкоджених внаслідок військової агресії росії на території України. На сьогодні Дніпропетровську область включено до цієї програми, але Нікополь поки що не бере участь, оскільки  знаходиться у зоні активних  бойових дій. Проте, ви можете вже зараз  ознайомитися з цією програмою та почати готувати пакет документів для подачі заяви для прийняття участі. Не втратьте можливість скористатися цим шансом та відновити свій будинок!

Закликаємо мешканців будинків звернутися до своїх керівників ОСББ з проханням долучитися до участі в цій програмі! – йдеться у повідомленні пресслужби НМР

Програма «ВідновиДІМ» фінансується за рахунок коштів Європейського союзу. Кошти надаються у формі гранту, який виплачується на безоплатній та безповоротній основі у розмірі 100% вартості витрат на виконання необхідних робіт. Загальна сума гранту не повинна перевищувати 7,2 млн грн на один об’єкт відновлення.

ОСББ Нікополя зможуть отримати кошти на відновлення будинків - влада

В рамках цієї програми можна виконати ремонт будинків, які не зазнали конструктивних пошкоджень.  Компенсується заміна або ремонт пошкоджених вікон, дверей, ремонт пошкоджень фасадів та покриття будівлі, ремонт пошкоджених дахових котелень та інженерних мереж. Механізм надзвичайно простий: ОСББ отримує 70% суми авансом і виконує необхідні роботи. Після завершення робіт – 30% дофінансовуються.

Ознайомитись з умовами Програми «ВідновиДІМ» можна  за посиланням: https://bit.ly/3iqo0hG

Ще новини Нікополя:

Корисні посилання дивіться нижче

НСН у Телеграм

To Top
Ще новини ⬇
Головна
Назад
Розділи
Важливі
Lite
Пошук
×