Перспективи розвитку Нікополя обговорили в області

Будівництво спортивно-оздоровчого комплексу, можливості реконструкції мосту по вул. Електрометалургів, ремонту краєзнавчого музею, пошуку інвесторів та інші нагальні питання розвитку Нікополя обговорювали на онлайн нараді «СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ МІСТА Нікополь 2021» у Дніпропетровській обласній раді. Про це Nikopolnews повідомляє, посилаючись на tourdnepr.com.

Зазначається, що серед учасників були представники Дніпропетровського інвестиційного агентства («ДІА»), Європейської Бізнес Асоціації (EBA), Центру підтримки малого та середнього бізнесу, мерії Нікополя і депутати облради.

Зокрема, перший заступник голови Дніпропетровської облради Геннадій Гуфман, який головував на засіданні, зазначив, що є проблеми, є складнощі, але головне, що є бажання і можливості їх вирішувати.

«Настрій у обласної і у нікопольської міської влади – на взаємодію, на пошук спільних шляхів вирішення. І сьогоднішня нарада це теж продемонструвала. Нікополь вже має підтримку облради за деякими проектами, наприклад, будівництво спортивно-оздоровчого комплексу, реконструкція відділення екстреної медичної допомоги Нікопольського лікарні № 4 та інші. Ми і надалі будемо працювати над тим, щоб нікопольці отримали допомогу і в ряді інших важливих питань, таких як капітальний ремонт мосту по вул. Електрометалургів, благоустрій і створення зелених зон», – зазначив Геннадій Гуфман.

Міський голова Нікополя Олександр Саюк подякував за виділення фінансування на будівництво спортивно-оздоровчого комплексу і висловив надію, що в цьому році об’єкт буде побудований. Він зазначив, що у мерії міста є діалог з обласною владою і це дасть можливість вирішити нагальні проблеми Нікополя.

Депутат облради Олександра Сотула звернула увагу на необхідність ремонту Нікопольського краєзнавчого музею, адже 40 000 експонатів його фондів зберігаються у приміщенні, яке для цього не пристосоване. Також вона зазначила, що в місті актуальне питання житла для вихованців дитячих будинків сімейного типу до досягнення ними повноліття. Зараз у Нікополі 9 таких дитбудинків. Рішенням цієї проблеми, за її словами, може стати ремонт гуртожитку на сто квартир.

Заступник директора Дніпропетровського інвестиційного агентства (ДІА) Алім Молодан зазначив, що Нікополь досить інвестиційно привабливий, але місту потрібно активніше використовувати можливості «ДІА». Розповів про перспективні напрямки розвитку міста, наприклад, про можливості створення в Нікополі індустріального парку – для цього є земельні ділянки з необхідною інфраструктурою. Також він запропонував створити інвестиційну карту Нікополя і активніше співпрацювати з громадами навколо міста і акцентував увагу на проблемі безробіття.

«Нікополь – великий промисловий місто, але при цьому на 4 000 безробітних запропоновано близько 300 вакансій», – відзначив він.

Голова Координаційної ради Європейської Бізнес Асоціації в Дніпрі Алла Савченко повідомила про можливості EBA і запросила до спілкування та співпраці. Про активну роботу з підприємцями розповів директор КП «Центр підтримки малого та середнього бізнесу» ДОР Микола Шевченко.

Что получат Никополь и регион от области в 2021 году: утвержден список объектов

To Top