Купити квартиру в Дніпрі

Допомога населенню
1141
1141

«Після Дніпра, Нікополя, Маріуполя, українці вже нічого не бояться – Микола Лукашук

«Після Дніпра, Нікополя, Маріуполя, українці вже нічого не бояться – Микола Лукашук

Голова облради Микола Лукашук звернувся до мешканців Дніпропетровщини увечері 22 січня, передає Nikopolnews. Лукашук спробував заспокоїти громадян і закликав не піддаватися панічним настроям, оприлюднивши допис у своєму Телеграм.

Ми публікуємо звернення Миколи Лукашука «без купюр»:

“Спостерігаю, як протягом останнього тижня мережею розганяють інформацію про новий наступ росіян на кількох напрямках, намагаються посіяти паніку, все погано і т.д. За аналогією з листівками Геббельса.

Оцінімо факти.

Перше. Жодний український телеграм-канал не має перевіреної інформації про те, що там за поребриком. Як не має і повної інформації про плани Генштабу ЗСУ.

Друге. Ворог спеціально через «вкиди» проводить інформаційно-психологічні операції, мета яких – паніка, тривога, дестабілізація. Тому довіряйте виключно офіційним джерелам.

Зараз Україна та її оборона сильніша, усі рубежі надійно захищені. В тому числі зі сторони білорусі. Ведеться моніторинг дій ворога. Тому жодної паніки, бо паніка і є однією з цілей росіян.

«Нам не дали Леопарди». І знову розхитування і спроба дестабілізації. Психіка людей влаштована таким чином, що швидше бачить і сильніше реагує здебільшого на погане. Росіяни використовують це.

Насправді обсяг допомоги від Заходу – величезний. Зверніть увагу на головне: рішення НЕ заблоковане. Воно просто не оголошене на цьому засіданні «Рамштайну». Німеччина хоче трохи менше особистої відповідальності. Впевнений, що танки будуть. Трохи пізніше, але будуть.

Як довго триватиме війна. Цього ніхто не знає і це залежить від багатьох факторів. Насамперед – від партнерів, об’ємів військової та фінансової допомоги. Друге, від чого залежить тривалість бойових дій – це відповідь на питання «що для нас Перемога?»

Президент її вже дав – вихід на кордони 1991 року.

Голова Об’єднаного комітету начальників штабів, генерал США Марк Міллі зазначив, що може бути важко цього року звільнити всі окуповані землі. Але підтвердив, що наша мета щодо деокупації всіх захоплених росіянами територій не є неможливою і може бути досягнута вже у цьому році. Заступник начальника військового розвідки України (ГУР) полковник Вадим Скібіцький, заявив, що тільки всередині літа ми можемо щось говорити про закінчення війни.

Будувати плани слід з огляду на цю сукупність фактів. Ми це вже робимо. І що також важливо – пам‘ятати, що ворожі ІПСО ми вже неодноразово проходили. А після них було звільнено Херсон, Харківщину.

Санкції почали працювати, ціна на російську нафту падає, є статистика щодо зниження російських доходів. Все це вказує на те, що довго росія воювати не зможе. Як би ворог це не спростовував і що б не заявляв. Плюс – готується новий пакет санкцій.

Українці – нація, яка вже нічого не боїться. Після 24 лютого, після того, що було у Дніпрі, Нікополі, Кривому Розі, Чаплиному, Маріуполі, Миколаєві та інших містах. Цей факт росіяни не врахували у своїх планах.

У нас є підтримка партнерів та світу. Ми ведемо справедливу війну за свою Україну. Війну за існування держави, боротьбу за свободу українців.

Підтримуйте ЗСУ, Президента, один одного. Ми переможемо”

Росія готується до нового наступу – Данілов розповів про перші ознаки

To Top
Ще новини ⬇
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×